گروه : تیتر دو , سیاسی

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از آفتاب نیوز، محمد علی زلفی گل در اجلاس روسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری کشور که با موضوع بررسی مسائل مختلف آموزش عالی در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی در حال برگزاری است، ضمن تشکر از تلاش روسا در این ترم تحصیلی، گفت: شما در این ترم تحصیلی نشان دادید که شخصیت‌های روز تنگ هستید و می‌توان روی شما حساب کرد. شما در این دوران به خوبی فرزندان ما را حفظ کردید و فضای امنی در خوابگاه‌ها برای آن‌ها فراهم کردید.

وی افزود: شما با سعه صدر و حلمی که به خرج دادید، نشان دادید محیط دانشگاه متفاوت از فرهنگ عمومی جامعه است. در فرهنگ دانشگاهی، مطالبه‌گری و پرسشگری ارزش است و نشان دادید که در سوال و مطالبه، سعه صدر داشتید.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تأکید کرد: از شما می‌خواهم که تجربه خود در ارتباط با مدیریت اعتراضات اخیر را مکتوب کنید. در این بازه زمانی، خون از دماغ دانشجویان نیامد و شما توانستید نمره خوبی در این زمینه کسب کنید.

وزیر علوم با بیان اینکه ما این جلسات فصلی را برگزار خواهیم کرد، گفت: در این جلسات جدا از هم‌اندیشی و هم‌فکری، وقتی روسای مختلف دانشگاه‌ها پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری کنار هم قرار می‌گیرند، رفاقت‌ها و همکاری‌ها شکل می‌گیرد.

وی به روسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری توصیه کرد: باید از یکدیگر کسب تجربه کنید و در انتقال تجربیات، سخاوت داشته باشید.

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت