July 2, 2022

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

وضع حجاب خوب نیست؛ در مسافرت‌ها گویا آزادی بیشتری احساس می‌کنند / فضای مجازی پایگاه شیطان شده

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از عصرایران، این مرجع تقلید شیعه مقیم قم این انتقاد را در دیدار فرمانده نیروی انتظامی مطرح کرد. فرمانده نیروی انتظامی با سفر به قم و حضور در دفتر آیت الله، با وی دیدار کرده است.

مکارم شیرازی مساله حجاب را از موارد مهم در سطح جامعه و به‌ویژه قم دانست و گفت: وضع حجاب در مجموع خوب نیست به خصوص در مسافرت‌ها که گویا آزادی بیشتری احساس می‌کنند، باید برای معضل بی حجابی راهکار ارائه داد.

وی در ادامه به “معضل‌ها و مفاسد فضای مجازی” اشاره کرد و گفت: همچنان که قبلا نیز گفته شد فضای مجازی بلای مهم عصر و زمان ماست و بسیاری از مفاسد، از فضای مجازی است و در واقع، فضای مجازی پایگاه شیطان شده است.

این مرجع تقلید شیعه با تاکید بر آموزش پرسنل و کادر اداری نیروی انتظامی به مسائل دینی و مذهبی گفت: اگر خدای ناکرده میان پرسنل نیروی انتظامی افراد ضعیف‌الایمانی باشند، باعث می‌شود تا به وظیفه خود کوتاهی کرده و به جایگاه نیروی انتظامی خدشه وارد شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی این مرجع تقلید، وی در دیدار سردار حسین اشتری فرمانده کل نیروی انتظامی کشور، همچنین تنوع در وظایف و تعداد بالای کادر را از علل اهمیت و سختی کار در نیروی انتظامی دانست و افزود: اینکه بتوان به تمام جنبه های نیروی انتظامی رسیدگی کرد، کار آسانی نیست اما بدون تردید با تلاش مؤثر واقع خواهد شد.

وی بازشدن دانشگاه‌ها و مدارس را ضروری دانست و گفت: با کم شدن بیماری کرونا باید هر چه زودتر دانش‌آموزان و دانشجویان در کلاس‌های درس شرکت کنند، ما در حوزه علمیه نیز اصرار داریم که درس ها به صورت حضوری برگزار شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی