در آیین تجلیل از خبرنگاران لاهیجان امسال برخی از فعالین رسانه‌ای که از عدم ارتباط نماینده شهرشان با آن‌ها، همچنین برگزار نشدن نشست خبری توسط وی گلایه داشتند، فرصت را غنیمت شمرده و خواستار طرح پرسش و دریافت پاسخ توسط رسول فرخی شدند. وی بابیان اینکه این نشست صرفاً برای تجلیل از خبرنگاران است، قول و وعده برگزاری نشستی برای پرسش و پاسخ را طی روزهای آینده داد، قول و وعده‌ای همچون برخی از دیگر وعده‌ها پس از گذشت ماه‌ها همچنان تحقق پیدا نکرده است.

 

آقای فرخی وعده و قول نشست پرسش‌و‌پاسختان با خبرنگاران چه شد؟ - آقای فرخی وعده و قول نشست پرسش‌و‌پاسختان با خبرنگاران چه شد؟! - انتخابات

به گزارش غیرمنتظره،   مردادماه سال جاری بود که آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان لاهیجان توسط رسول فرخی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در بیشتر مراسم‌های تجلیل از خبرنگاران، آن‌ها نسبت به سخنرانی‌ها و یا جلسات پرسش و پاسخ انتقاد می‌کنند و می‌خواهند به‌واسطه گرامی‌داشت این روز، صرفا مراسم تجلیل باشد، چیزی که در آیین تجلیل از خبرنگاران نماینده لاهیجان و سیاهکل دقیقاً برعکسش اتفاق افتاد!

برخی از فعالین رسانه‌ای لاهیجان و سیاهکل که از عدم ارتباط نماینده شهرشان با آن‌ها، همچنین برگزار نشدن نشست خبری توسط وی و عدم دسترسی به او گلایه داشتند، فرصت را غنیمت شمرده و خواستار طرح پرسش و دریافت پاسخ توسط رسول فرخی شدند.

فرخی اما با سخنرانی کوتاه ارائه گزارش عملکرد از فعالیت‌های خود، به برگزاری نشست به‌صورت پرسش و پاسخ واکنش منفی نشان و بابیان اینکه این نشست صرفاً برای تجلیل از خبرنگاران است، قول و وعده برگزاری نشستی برای پرسش و پاسخ را طی روزهای آینده داد.

قول و وعده‌ای که همچون برخی از دیگر وعده‌ها پس از گذشت ماه‌ها همچنان تحقق پیدا نکرده است و با توجه در پیش بودن انتخابات در حدود یک ماه آینده احتمالاً هرگز نیز تحقق پیدا نمی‌کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت