به گزارش سپیدخبر با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور از بهمن‌ماه سال جاری (نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۸) بسیاری از افرادی که امکان شرکت در کنکور را ندارند می‌توانند در دانشگاه‌های مختلف کشور و در رشته‌های موجود آن‌ها ثبت‌نام کنند.

 

در این راستا، “موسسه آموزش عالی کوشیار” آمادگی دارد تا در چهارچوب اطلاعیه سازمان سنجش و دفترچه راهنما برای پذیرش از طریق سوابق تحصیلی که در تاریخ‌ ۲۵ دی‌ماه از سوی سازمان سنجش اعلام گردیده، نسبت به ثبت‌نام از متقاضیان ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام کند. لازم به ذکر است زمان ثبت نام از ۲۹ دی تا ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ خواهد بود و با توجه به محدودیت پذیرش دانشجو، اولویت با افرادی است که زودتر مراجعه کرده و ثبت نام خود را نهایی نمایند.

 

دانشگاه کوشیار رشت با دارا بودن کادری مجرب از اساتید گیلان و تهران، مزیت‌های مختلفی از نظر کادر آموزشی و فضای آن دارد. با اینکه اکثر موسسات آموزش عالی و دانشگاه‌های رشت در حاشیه شهر واقع‌ شده‌اند، وجود دانشگاه کوشیار در منطقه گلسار رشت، تردد را برای دانشجویان، اعضاء هیات علمی و کارکنان تسهیل کرده است.‌

 

در این زمینه رییس مؤسسه آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی کوشیار بیان کرد: این دانشگاه بر اساس مجوز شورای گسترش آموزش عالی و طبق قانون اهداف، وظایف و تشکیلات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در شهریور ماه سال ۱۳۸۶ تأسیس و اقدام به جذب دانشجو کرده است.

 

دکتر الهیار داغبندان افزود: مؤسسه آموزش عالی کوشیار در ابتدا فعالیت‌های آموزشی خود را در یک فضای آموزشی به مساحت ۱۷۰۰ مترمربع با پذیرش ۷۶ دانشجو در ۲ رشته تحصیلی کاردانی حسابداری و کاردانی مدیریت گمرکی آغاز کرد و در حال حاضر با توسعه منابع انسانی و امکانات رفاهی و تایید شورای گسترش وزارت علوم، در فضایی به مساحت حدود ۴۵۰۰ مترمربع در ۲۹ رشته -گرایش فنی مهندسی و علوم انسانی در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی فعالیت می‌کند.

 

به گفته وی، ارکان مؤسسه اعم از هیات امنا، هیات مؤسس، از اساتید برجسته دانشگاه‌های تهران و گیلان هستند.‌

 

متقاضیان تحصیل می توانند برای آشنایی بیشتر با  رشته های بدون کنکور موسسه آموزش عالی کوشیار در مقاطع کاردانی و کارشناسی به سایت دانشگاه به آدرس زیر مراجعه کنند:

 

http://www.kooshyar.ac.ir/fa/

 

 

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت