July 2, 2022

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

پرداخت بدهی سنوات گذشته شهرداری با دستور شهردار رشت

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از شهرداری رشت، کریم سرپرست مدیر مالی شهرداری رشت اظهار داشت: پرداختهای شهرداری علاوه بر حقوق و دستمزد و تعیین تکلیف بیمه و مالیات انجام شده، همچنین ماهانه برای کاهش بدهی‌های شهرداری مبالغی در قالب تهاتر و بصورت نقد در اختیار واحد مالی قرار داده شده که به بدهکاران پرداخت شود.

مدیر مالی شهرداری رشت افزود: شهرداری رشت تا قبل از ورود دکتر سید امیر حسین علوی علاوه بر مطالبات بازنشستگان با مشکلاتی نظیر بدهی‌های سنواتی متعدد دست و پنجه نرم می‌کرد، زیرا علاوه بر حقوق و دستمزد با سایر تکالیف نظیر بیمه و مالیات مواجه بودیم که باید هر ماه نسبت به پرداخت آن اقدام می‌کرد.

کریم سرپرست ادامه داد: با دستور شهردار رشت ماهانه مبالغی نیز برای پرداخت بدهی‌های سنواتی شامل چهار درصد سختی زیان‌آور، بدهی‌های معاونتهای عمران و خدمات شهری در اختیار واحد مالی شهرداری قرار گرفت و هنوز هم روند تزریق آن ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری رشت هم‌ اکنون تنها در بخش سنوات بازنشستگان خود برای ماههای دی و بهمن ۱۴۰۰ بدهکار است، تصریح کرد: بدهی سنوات گذشته شهرداری که همیشه برای پرداخت آن مشکل داشتیم را تمام و کمال پرداخت کردیم و بدون شک این اقدام مهم بدون کمک و حمایت شهردار رشت میسر نمی‌شد.

مدیر مالی شهرداری رشت با تاکید بر استفاده شهروندان از سامانه های الکترونیکی برای پرداخت عوارض، مهمترین مزیتهای پرداخت الکترونیکی را برشمرد و عنوان کرد: کاهش مراجعات فیزیکی، رعایت پروتکل های بهداشتی و افزایش رضایت عمومی از جمله مزیتهای این اقدام به شمار می‌رود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی