به گزارش سپیدخبر، محمد حسن علیپور بر پرداخت هرچه سریعتر حقوق معوقه کارکنان حجمی شهرداری رشت تاکید کرد.

 

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه بارها شاهد تاخیر در پرداخت حقوق کارکنان حجمی به ویژه پاکبانان بوده ایم تصریح کرد: با وجود وعده هایی که در این زمینه داده می شود و تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته، همچنان با این مشکل مواجهیم.

 

وی با اعلام اینکه تمام تلاش خود را خواهم کرد تا حقوق و مزایای کارکنان به روز رسانی شود، افزود: پیامبر و امامان ما توصیه های فراوانی در خصوص پرداخت به موقع حق و حقوق کارگر داشته اند اما امروز در شهرداری رشت همچنان ده ها هزینه غیر ضروری مانع از انجام به موقع تعهدات می شود.

 

محمد حسن علیپور در ادامه گفت: سرپرست شهرداری و مدیریت مالی در زمینه کاهش هزینه ها و پرداخت هرچه سریعتر مطالبات کارگران تلاش بسیاری داشته اند و امیدوارم اعضای شورا و مدیران شهرداری نیز در راستای کاهش هزینه های غیرضروری همکاری لازم را داشته باشند.

 

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت افزود: انتخاب آقای جذب به عنوان شهردار، این امیدواری را در دل کارگران ایجاد کرد که فردی آشنا به مشکلاتشان قبول مسئولیت کرده است و پیگیر چنین مسائلی خواهد بود.

 

علیپور با بیان این موضوع که برخی سازمانها از جمله سازمان عمران و بازآفرینی نیز هنوز حقوق کارکنان را پرداخت نکرده اند در پایان گفت: انتظار داریم مجموعه شهرداری رشت، پرداخت حق و حقوق کارکنان را در اولویت نخست خود قرار دهد.

 

حرف تازه

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت