July 2, 2020

پنج انتصاب جدید در اداره ورزش گیلان، رئیس هیات وزنه برداری سرپرست امور جوانان شد

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از ایرنا، با پنج انتصاب جدید در اداره ورزش و جوانان گیلان، رئیس هیات وزنه برداری این استان به عنوان سرپرست معاونت امور جوانان این اداره منصوب شد.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان روز شنبه در مصاحبه اظهار داشت: در احکام جداگانه ای از سوی مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، سرپرست معاونت ورزشی، سرپرست معاونت امور جوانان، سرپرست معاونت ورزش بانوان، سرپرست گروه توسعه ورزش قهرمانی و سرپرست گروه ورزش همگانی این اداره منصوب شدند.

مرتضی ورزلدوست افزود: با توجه به این امر و طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، اصغر ابراهیمی که ریاست هیات وزنه برداری این استان را در اختیار دارد، به عنوان سرپرست معاونت امور جوانان این اداره انتخاب شد.

وی ادامه داد: همچنین طی احکام جداگانه دیگری از سوی مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان، فاضل بازیار به عنوان سرپرست معاونت ورزشی و هاشم اسماعیلی به عنوان سرپرست گروه توسعه ورزش قهرمانی این اداره منصوب شدند.

وی بیان کرد: در احکام دیگری از سوی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، سهیلا یاور مسرور به عنوان سرپرست معاونت ورزش بانوان منصوب شد و طاهره حق پرست نیز، به عنوان سرپرست گروه ورزش همگانی ورزش و جوانان گیلان انتخاب شد.

قبلی «
بعدی »

جذاب ترین خبرها

گالری

کرونا ویروس