جمهوری اسلامی نوشت:احمدی‌نژاد مشکلی با حاکمیت یکدست ندارد چون هم خودش عضو مجمع تشخیص مصلحت آن است و هم یاران سابق وی در دولت و مجلس و بعضی جاهای دیگر،حضوری کاملا پررنگ دارند اما چرا برای یک سفر وی این همه جنجال درست می‌شود؟

به گزارش غیرمنتظره،  کنفرانس مدیریت منابع آبی در گواتمالا دلیل سفر وی اعلام می‌گردد ولی گویا مملکت نه وزارت خارجه دارد نه وزارت نیرو که حتی کلمه‌ای هم نگفتند.

در مقابل، یک خبرگزاری اعلام می‌کند ما در گواتمالا سفیر نداریم، رژیم صهیونیستی آنجا فعال است و به دلیل مسائل امنیتی گذرنامه احمدی‌نژاد داده نشده و در عوض، کانال رسمی او اطلاعیه می‌دهد که: وی ۷ ساعت است در فرودگاه حضور دارد و از مقامات امنیتی می‌خواهد گذرنامه خادم ملت را پس بدهند… اما بعد از اینکه خبر ممنوع الخروج بودن او داغ می‌شود وتحصن در فرودگاه و گرفتن عکس‌های یادگاری، می‌گویند از او تعهد گرفته‌اند و رفته است و ظاهرا زور خادم ملت چربیده است!

آخرش هم معلوم نشد چگونه و به دعوت کدام طرف خارجی ایشان به این کنفرانس رفته و اصلا مسئله مدیریت منابع آبی چه ارتباطی با وی دارد؟ امیدواریم هنگام برگشت اجازه دهند مصاحبه‌ای با صدا و سیما بکند و شرح دهد چرا و چگونه به گواتمالا رفته، چه گفته و چه شنیده و خلاصه دستآورد سفر چه بوده است؟ هرچند امیدی به اینگونه شفاف سازی‌ها نیست.به هرحال این هم برود در کنار بقیه مسائل عجیب و غریبی که طی سال‌های اخیر فراوان شده و حقیقت، گمشده اصلی آن است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت