به گزارش سپیدخبر، با حضور علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت، ناصر عطایی شهردار منطقه یک، روایی، شاهانی و جمعی از مدیران شهرداری در دفتر مدیر منطقه یک در خصوص تعیین تکلیف آسفالت و تعریض خیابان های امام علی و احسان دوست بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

مهندس ناصر عطایی با اشاره به تعیین تکلیف آسفالت وتعریض معابر شهرک امام علی و احسان دوست در این منطقه، اظهار داشت: با توجه به اینکه تعریض و آسفالت کوچه ها و خیابان ها، یکی از اولویت های مجموعه شهرداری محسوب می شود، راه‌اندازی شبکه راه‌ها و معابر خیابان های امام علی واحسان دوست می‌تواند تاثیر به سزایی در توسعه و اجرای طرح‌های محرک توسعه داشته باشد.

 

وی عنوان کرد: طرح سنگ فرش پیاده روها وساماندهی و هدایت آبهای سطحی این خیابان ها به واسطه لوله گذاری، جدول کاری و یا کانال کشی در دستور کار این شهرداری قراردارد.

شهردار منطقه یک رشت گفت: اگر در هر یک از این جلسات گره ای از کار مردم باز شود، قطعا توفیق بزرگی بوده و می‌تواند کمکی برای اهالی مناطق رشت باشد

عطایی گفت : امیدوارم با پیگیری و تاکید آقای بهارمست بر اجرای به موقع پروژه ها و تعیین تکلیف این پروژه ها شاهد اجرای به موقع،ایمن و دقیق پروژه های عمرانی باشیم.

مهندس علی بهارمست با بیان اینکه شهرداری برای آبادانی و پیشرفت شهر تمام توان خود را به کار بسته است عنوان داشت : بی شک توجه جدی به آسفالت معابر شهری البته با رعایت اصول مهندسی و استانداردهای مربوطه و داشتن کیفیت لازم مورد توجه ویژه ی مدیریت شهری است که با اتخاذ تدابیر لازم امیدواریم بتوانیم تا پایان سال شاهد رشد در عملیات آسفالت معابر در کلانشهر رشت باشیم.

وی در ادامه با اشاره به آسفالت و بهسازی معابر سطح شهر که ضمن رضایتمندی شهروندان می‌تواند تاثیر خوبی در ایجاد شهری ایده آل داشته باشد، اظهار داشت: اجرای عملیات تعریض و آسفالت ،هدایت آبهای سطحی خیابان های امام علی و احسان دوست توسط شهرداری منطقه یک با همکاری معاونت عمرانی شهرداری رشت و سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری انجام خواهد گرفت.

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت