April 12, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

چه بر سر پدیده لیگ یک آمده است؟/ از جدایی آرش افشین تا خداحافظی با پایان رأفت!

اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره، پایان‌بخش نیم‌فصل نخست لیگ یک قهرمانی مردانی از سرزمین گیلان بود، شهرداری آستارا موفق شد تا با شگفتی سازی قهرمانی لیگ یک را به دست آورد.

فوتبال در آستارای گیلان سابقه‌ای حدود یک‌صد ساله دارد، تیم فوتبال صداقت آستارا با عنوان (افراد کلوپ فوتبال صداقت آستارا) در سال ۱۳۰۶ یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های فوتبال در کشور محسوب می‌شود و نشان از قدمت فوتبال دوستی در این شهر مرزی گیلان دارد.

اما این روزها اوضاع بر وفق مراد گیلانی‌ها نیست، شهرداری آستارا پس از قهرمانی در نیم‌فصل نخست لیگ یک با شوک بزرگ استعفای مدیرعامل خود روبرو شدند و پس‌ازآن آرش افشین ستاره اسبق فولاد، استقلال و سپاهان که مدتی در ملوان نیز توپ می‌زد و به‌عنوان کاپیتان جدیدالورود به شهرداری آستارا آمده بود به‌یک‌باره از این تیم جدا شد و به خیبر خرم‌آباد پیوست.

حالا پس از جدایی کاپیتان آستارایی‌ها، این بار پایان رأفت مربی بومی این تیم از آبی پوشان گیلان جدا شد، یک جدایی نگران‌کننده که ترس را به جان هواداران این تیم می‌اندازد و انتظار آن وجود دارد تا هرچه سریع‌تر مسئولین استان گیلان اقدامی جدی برای تقویت این تیم محبوب در گیلان انجام دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی