July 6, 2020

کرونایی شدن ۱۰ بازیکن گل‌گهر سیرجان!

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش در رسانه‌ها عنوان شد ۷ بازیکن تیم فوتبال گل گهر سیرجان به ویروس کرونا آلوده شده اند. در حالیکه امروز تمرین سیرجانی‌ها با حضور همه بازیکنان در زمین الیاف تهران انجام شد.

مشاهده فیلم

باشگاه گل‌گهر سیرجان ضمن رد این شایعه اعلام کرد تمامی بازیکنان در صحت و سلامتی هستند و تمرین این تیم با توجه به سلامتی بازیکنان در روزهای آتی به قوت خود باقی است. باشگاه گل گهر همچنین ۳ دیدار تدارکاتی را برای آمادگی بیشتر بازیکنان در نظر گرفته است تا لیگ را پرقدرت شروع کنند.

سعید اخباری مربی گل‌گهر سیرجان نیز ضمن رد این ادعا عنوان کرد پزشک این تیم جواب تمامی تست‌های بازیکنان را منفی اعلام کرده است و به زودی بیانیه ای در این باره اعلام می‌شود.

این درحالی است که خبرگزاری ایسنا دقایقی قبل نوشت:

پس از مشکوک شدن تست کرونای شش نفر از بازیکنان تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان، با تشخیص مدیر تیم و با هماهنگی وزارت بهداشت، تمام کادر فنی و بازیکنان این تیم سیرجانی به قرنطینه رفتند.

بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، شش بازیکنی که تست مشکوک داشتند در مکانی جدا، دو هفته باید در قرنطینه باشند و سایر اعضای تیم فوتبال گل‌گهر یک هفته در قرنطینه خواهند بود و بعد دوباره تست کرونا بدهند.

تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان قرار بود از امروز (یک‌شنبه) در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تمرین کند اما به خاطر مشکوک شدن تست کرونای شش نفر از بازیکنان این تیم، تمرینات تیم سیرجانی به حالت تعلیق درآمد.

قبلی «
بعدی »

جذاب ترین خبرها