April 15, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

کشف ۲ تن گوشت قرمز فاسد در رشت

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از ایسنا، سرهنگ محمود حافظی در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه امنیت و حفظ سلامتی مردم از خطوط قرمز پلیس است به تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم اشاره کرد.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۲ رشت با همکاری ماموران انتظامی شهرستان لنگرود در پی دریافت خبری مبنی بر حمل گوشت فاسد با یک دستگاه خودرو کامیونت در سطح حوزه استحفاظی، بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه پس از اقدامات پلیسی صورت گرفته خودرو مورد نظر حین تردد در نزدیکی بازار رشت شناسایی و متوقف شد، افزود: دو تن گوشت قرمز فاسد در بازرسی از این خودرو کشف شد.

این مقام انتظامی از معرفی متهم ۴۶ ساله این پرونده به مرجع قضائی و تحویل گوشت‌های کشف شده به دامپزشکی خبر داد و تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش گوشت‌های کشف شده، دو میلیارد ریال است.

وی در پایان با اعلام اینکه پلیس با هرگونه اقدامی که سلامت شهروندان و جامعه را مختل کند به شدت برخورد می‌کند از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از اینگونه موارد مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی