علی اکبر رائفی پور در شبکه اجتماعی ایکس درباره اقامت فرزند قالیباف در کانادا نامه‌ای بلندبالا خطاب به وی نوشته است.
به گزارش غیرمنتظره،  شرح نامه علی اکبر رائفی پور به قالیباف به شرح زیر است:

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

جناب آقای قالیباف

با توجه به جایگاه خطیر شما به عنوان رئیس قوه مقننه از یک سو همچنین دشمنی‌های همه جانبه دولت کانادا علیه ایران از سوی دیگر؛ لطفا هرچه سریعتر درباره صحت و سقم مسائل مطرح شده پیرامون درخواست اقامت دائم فرزندتان آقای اسحاق قالیباف از دولت متخاصم کانادا شفاف سازی فرمایید.

همچنین از آنجا که شما در اعلامیه شفافیت اموال و دارایی‌های خود و خانوادتان که با مطالبه بنده در سال ۱۳۹۶ از کاندیدا‌های ریاست جمهوری صورت گرفت؛ اعلام فرموده اید که پسرتان یک خودرو پاترول مدل ۷۱، یک دستگاه موتور سیکلت و در مجموع یک میلیون در حساب بانکی خود داشته اند!

بفرمایید در صورت صحت؛ اولا چرا باید فرزند یکی از مهمترین مسئولین نظام بدنبال دریافت اقامت دائم از یک کشور معاند و متخاصم باشد؟

ثانیا میزان سرمایه گذاری فرزندتان در کانادا هزینه‌های مربوط به دریافت اقامت دائم در آن کشور، همچنین هزینه‌های حقوقی شکایت مذکور در همان سال‌ها از چه منبعی تامین و چگونه پرداخت شده است؟

پی نوشت: به فرض صحت، همین که ما توانسته ایم از این مسئله آگاه شویم مدیون شفافیت پرونده‌های قضایی در کانادا هستیم و الا از طریق جناب قالیباف و خانواده شان چیزی درز نکرده است. به امید روزی که بنا بر سفارش امام علی (ع) و رهبر انقلاب، روح شفافیت در جای جای حکمرانی کشور و عملکرد مسئولین ما ساری و جاری باشد؛ که صد البته با یاری مردم چنین روزی نزدیک است ان شاءالله

او این توئیت را با هشتگ #اینبار فرق می‌کند منتشر کرده است.

کنایه رائفی پور به قالیباف: چرا پسرتان به دنبال اقامت کانادا است؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت