July 13, 2020

گمانه‌زنی‌ها در خصوص رأی چهارم مخالف به حاج محمدی!

اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره، پس از رای گیری و اقناع هفت عضو شورای شهر رشت از توضیحات ناصر حاج محمدی شهردار رشت در پاسخ به سوالات ۱۴ بندی مطرح شده توسط حجت جذب، سوالاتی در خصوص اینکه چهارمین کسی که رای مخالف به حاج محمدی داده است مطرح شد.

در این میان شایعاتی در خصوص فاطمه شیرزاد و یا بهراد ذاکری مطرح شد. هر دوی این اعضای شورا به صورت دو پهلو در جلسه عصر چهارشنبه سخن گفته بودند و همین موضوع باعث ایجاد شائبه می شد، اما فاطمه شیرزاد در یک گفتگوی عجیب مدعی شد که از رای مثبت خود عکس دارد! جالب آنکه شیرزاد کسی بود که پیشنهاد داد تا رای گیری به صورت محرمانه انجام شود.

پس از این علیرغم غیرقانونی بودن کشف رأی موضوع به سمت بهراد ذاکری برگشت، چیزی که به نظر می رسد صحت نداشته باشد. ذاکری در چند وقت اخیر مواضع متفاوتی نسبت به گذشته داشته و گاردش برابر حاج محمدی دیگر بسته نیست.

اما در همین میان گفته شد که یکی از اعضای طیف شش نفره سابق که اتفاقاً در جلسه به صورت مثبت در خصوص حاج محمدی هم صحبت کرده بود به اشتباه به گونه ای رای خود را نوشته است که قانع نشدن از آن تلقی گردیده و این رای همان رای چهارم است.

از طرفی سه رای دیگر به نوعی در صحن شورا مشخص شد و امیرحسین علوی، حجت جذب و فرهام زاهد مشخصاً از قانع نشدن خود حرف به میان آوردند و حتی زاهد بابت رای دادن به حاج محمدی برای شهردار شدن از مردم عذرخواهی کرد.

قبلی «
بعدی »

جذاب ترین خبرها