به گزارش سپیدخبر، محمدحسن علیپور در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت ضمن مقایسه رشت با شهرهایی چون اصفهان و مشهد در حوزه گردشگری و برشمردن برخی از ظرفیت های موجود خواستار عملگرایی بیشتر مسئولین شد.

 

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: حتی برخی از شهرهای اطراف همچون لاهیجان در حوزه گردشگری وضعیت به مراتب بهتری نسبت به شهر رشت دارند.

 

محمدحسن علیپور در ادامه  گفت: تالاب عینک به حال خود رها شده است. آیا نمی توانست برای شهر ما سودی داشته باشد؟ حرم خواهر امام به حال خود رها شده و به ظرفیت های فرهنگی و گردشگری این شهر توجه نشده است در حالی که در سایر شهرها از این فرصت ها به خوبی استفاده می شود.

 

عضو شورای پنجم رشت با بیان اینکه به جای مدیران جهادی مدیران نظریه پرداز داریم، خاطر نشان کرد: تنها جلسه می گذاریم و میوه و تنقلات می خوریم و نظریه پردازی می کنیم.

 

وی با اشاره به ۹ نامه ای که چندی پیش در کمیسیون فرهنگی با حضور جبار کوچکی نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی به امضا رسید گفت: وقتی مردم این صندلی و جایگاه ها را به ما داده اند باید پای مکاتبات بمانیم و به سرانجام برسانیم. این نامه ها به کجا رسید و چه شد؟

 

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت اظهار داشت: نمایندگان باید وزیران را هم به رشت بیاورند و بابت وضعیت امروز این شهر از آنها سوال کنند.

 

محمدحسن علیپور با تاکید بر اینکه خواسته های زیادی از نمایندگان داریم، تصریح کرد: اگر صدای عضو شورا همچون یک نارنجک باشد صدای نماینده مجلس همچون توپخانه باید باشد اما چنین چیزی نمی بینیم. به عنوان نماینده اقشار ضعیف می گویم که خواسته های مردم برآورده نشده است.

 

وی همچنین خواستار عملگرایی و همگرایی بیشتر شورای شهر رشت، استانداری گیلان، میراث فرهنگی و سایر نهادهای مرتبط با حوزه گردشگری در استان شد.

 

حرف تازه

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت