September 18, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

آتش‌سوزی مغازه ماهی‌فروشی در رودسر دو مصدوم بر جای گذاشت

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از ایمنا، سعید صابر اظهار کرد: آتش سوزی یک مغاز ماهی‌فروشی در رودسر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی این شهر اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله هفت نیروی آتش نشان به همراه دو خودرو اطفای حریق از ایستگاه مرکزی در مدت زمان سه دقیقه به محل حادثه در خیابان امام خمینی (ره) بازار ماهی‌فروشان اعزام شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رودسر تصریح کرد: در این آتش‌سوزی فقط یک مغازه ماهی‌فروشی دچار سوختگی و دودگرفتگی شد و سایر مغازه‌های بازار دچار خسارت نشدند.

وی با اشاره به اینکه این حریق در ساعات اوج ترافیک شهر رودسر رخ داد. تاکید کرد: نیروهای عملیاتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل حادثه حاضر شده و اقدام به مهار آتش کردند.

صابر با بیان اینکه در این حادثه دو نفر مصدوم شده و توسط اورژانس به بیمارستان شهید انصاری رودسر اعزام شدند، گفت: علت آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی در دست بررسی است.

رودسر در ۷۰ کیلومتری شهر رشت مرکز استان گیلان واقع شده است و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری این شهر با ۳۲ نیروی انسانی، چهار خودروی سنگین اطفا حریق و سه خودروی سبک در دو ایستگاه فعالیت می‌کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی