به گزارش غیرمنتظره و به نقل از میزان، برخی از چهره‌های سیاسی، هنری و ورزشی از جمله محمود صادقی، پروانه سلحشور، یحیی گل محمدی، الناز شاکردوست، میترا حجار و… به دلیل انتشار مطالبی راجع به اعتراضات در شبکه‌های اجتماعی به دادسرا احضار شده‌اند. حسن عباسی نیز به دلیل توئیتی که در آن اتهاماتی را به برخی فوتبالیست‌ها نسبت داد به دادسرا احضار شده است.

مرکز اطلاع‌رسانی قوه قضاییه (میزان)، نوشت: «در پی برخی اظهار نظرهای بدون استناد در مورد وقایع اخیر، همچنین انتشار مطالب تحریک‌آمیز در جهت حمایت از اغتشاشات خیابانی، از سوی برخی چهره‌های سیاسی و همچنین تعدادی از سلبریتی‌ها این افراد امروز (شنبه) جهت پاسخگویی به مقام قضایی به دادستانی تهران احضار شدند.»

این گزارش افزود: «گفتنی است طی روزهای گذشته از تعدادی افراد، در مورد صحت ادعاهای تحریک امیز مطرح شده در مورد اغتشاشات مستندات و ادله خواسته شده که با گذشت چند روز تا کنون هیچ مستند و دلیلی ارائه نشده است و در نتیجه این افراد جهت توضیح در خصوص مطالبی که منتشر کرده‌اند به دادسرا احضار شده اند.»

«در همین رابطه همچنین طی یک هفته گذشته نیز پنج نفر از چهره‌های سینمایی جهت پاسخگویی در مورد انتشار مطالب غیر مستند و تحریک‌آمیز به دادسرا احضار شدند. الناز شاکردوست، میترا حجار، باران کوثری، سیما تیرانداز، هنگامه قاضیانی این افراد هستند.

«سه فرد دیگر نیز باید طی روزهای آتی به مقام قضایی در مورد مطالب غیر واقعی مطرح شده پاسخگو باشند.»

بنا به گزارش میزان؛ «حسن عباسی رییس اندیشکده یقین که اتهاماتی را به فوتبالیست‌ها وارد کرده بود نیز برای پاسخگویی به مقام قضایی، به دادستانی احضار شده است.»

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت