October 28, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

اعتبار ده میلیارد تومانی اجرای پروژه جمع آوری روان آب های سطحی رشت در سال ۱۴۰۰

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت،  رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تسلیت اربعین حسینی و آرزوی قبولی عزاداری های تمامی دوستداران اهل بیت (ع) در این ایام با اشاره به روند اجرای پروژه جمع آوری روان آب های سطحی رشت اظهار کرد: پروژه جمع آوری روان آب های سطحی در رشت از سال ۸۸ در دستور کار قرار گرفت و تا کنون در ۶۵ مسیر و با طول لوله گذاری ۹۵ هزار و ۸۱۲ متر در نقاط مختلف رشت اجرایی شده است.

محمد حسین واثق کارگرنیا با بیان اینکه اجرای پروژه جمع آوری روان آب های سطحی در رشت در سال های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ نیز ادامه دارد افزود: لوله گذاری پروژه جمع آوری روان آب های سطحی در محله استادسرای رشت در سال ۹۷ و با قرار داد ۳۸ میلیارد و چهارصد میلیون تومان و به طول یک هزار و ۲۱۲ متر آغاز شد و در حال حاضر پیمانکار مشغول رفع نواقص آن است.

وی با تاکید به اینکه بخش عظیمی از پروژه جمع آوری روان آب های سطحی در استادسرا به اتمام رسیده است بیان کرد: در تلاشیم تا هر چه سریعتر و با هدف رفاه حال ساکنین و کسبه در محله استادسرای رشت ،پروژه جمع آوری روان آب های سطحی در این محله به اتمام برسد.

اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی اجرای پروژه جمع اوری روان آب های سطحی در رشت

رئیس شورای اسلامی شهر رشت به اجرای پروژه جمع آوری روان اب های سطحی در سال جاری در رشت اشاره کرد و گفت: در بودجه سال جاری شهرداری رشت مبلغ یکصد میلیارد ریال برای پروژه جمع آوری روان آب های سطحی در نظر گرفته شده است .

بازگشایی لب آب رشت به تختی تا پایان سال ۱۴۰۰

رئیس شورای اسلامی شهر رشت به دغدغه شهروندان پیرامون بازگشایی لب آب رشت به خیابان تختی اشاره کرد و گفت: بخش عمده ای از املاک در این مسیر تملک شده است و فقط چند واحد دیگر باید تحت تملک شهرداری قرار بگیرد.

کارگرنیا با اشاره به زمان اتمام پروژه بازگشایی لب آب رشت به تختی افزود: با انجام تملک های باقی مانده ، ان شاا تا پیش از پایان سال ۱۴۰۰ بازگشایی خیابان شهید سید تقی مصباح از لب آب به تختی انجام می شود.

بازگشایی بلوار رسالت رشت به سرچشمه

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه پروژه بازگشایی بلوار رسالت رشت به سرچشمه نیز در دست اجرا است تصریح کرد: از شهروندان فهیم رشت به واسطه طولانی شدن این پروژه عذرخواهی می کنم و این پروژه به واسطه مشکل حقوقی به طول انجامیده است.

وی با تاکید به اینکه نمی خواهیم هزینه مجدد به بیت المال تحمیل شود افزود: خانواده ای مدعی شده است که بخشی از املاک در مسیر اجرای این پروژه تحت تملک آنان قرار دارد و این مسئله در حال حاضر در مراجع قضایی در دست بررسی است و ان شاا تا پیش از پایان سال تعیین تکلیف می شود.

اعتبار دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی رفع مشکل روشنایی بلوار خرمشهر

کارگرنیا با اشاره به وضعیت روشنایی معابر بلوار خرمشهر( میدان جانبازان تا انصاری) اشاره کرد و گفت: این مسیر ۲ هزار و چهارصد متر طول و نیازمند ۶۳ عدد پای چراغ و نصب ۱۲۶ عدد چراغ است و بابت آن دو میلیارد و ششصد میلیون تومان با پیمانکار قرار داد منعقد کرده ایم و ان شاا تا حدود سه ماه آینده این مشکل برطرف می شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی