May 12, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

تجاوز به دختر ورزشکار مدال آور ایرانی توسط پسرعمه اش

سال گذشته دختر ورزشکاری به کام مرگ فرو رفت و رسانه‌ها مرگ وی را ایست قلبی اعلام کردند. با گذشت چند ماه از مرگ دختر مدال آور، پدر و مادر وی به پلیس آگاهی رفتند و شکایتی را مطرح کردند.

مادر وی گفت:چندماه بعد از مرگ دخترم، در اتاق خواب او دست نوشته‌ای پیدا کردم که با خواندن آن شوکه شدم. دخترم در نامه‌ای نوشته بود تحت آزار یک شیطان قرار گرفته و، چون نمی‌توانست این ماجرا را تحمل کند در سکوت و تنهایی به استقبال مرگ رفته است.

این زن در حالی که اشک می‌ریخت ادامه داد: دخترم در نامه عامل جنایت سیاه را معرفی کرده و گفته بود پسر عمه اش او را آزار داده و خواهر و مادر او نیز از این جریان مطلع هستند.

با این شکایت پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و قضات دادگاه ازکارشناسان پزشکی قانونی قانونی خواستند تا به بررسی نمونه‌های کشف شده بپردازد.

در این میان پسر عمه قربانی با دستور قضایی به عنوان متهم بازداشت شد، اما جنایت سیاه را انکار کرد.

پسرجوان گفت:من هرگز دختر دایی ام را آزار نداده ام و نمی‌دانم چرا او در نامه چنین موضوعی را مطرح کرده است. من حتی حاضرم برای انجام معاینات به پزشکی قانونی بروم تا بی گناهی ام اثبات شود.

وقتی پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کرد نمونه‌های بدست آمده از جنایت سیاه با متهم جوان مطابقت ندارد وی آزاد شد.

اما چون کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کرده بود دختر جوان قبل از خودکشی تحت آزار قرار گرفته است تحقیقات درباره این پرونده و برای افشای راز جنایت سیاه آغاز شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی