September 18, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

تعداد مراکز واکسیناسیون در رشت به ۴۰ پایگاه افزایش یافت

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از تسنیم، فردین مهرابیان امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای تسریع روند واکسیناسیون ۲۳ مرکز واکسناسیون امروز در رشت راه‌اندازی شد تا شاهد تجمعات در مراکز نباشیم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان گفت: در مجموع ۴۰ پایگاه واکسیناسیون شامل ۳۳ مرکز در شهر رشت، ۷ پایگاه واکسیناسیون در بخش‌های حومه و ۳ سایت خودرویی در رشت فعال است.

وی افزود: در کل استان گیلان ۲۰۷ پایگاه واکسیناسیون شامل ۱۱۲ مرکز خدمات جامع سلامت، ۹۵ سالن تجمیعی و ۴ سایت خودرویی فعال و برنامه واکسیناسیون با توجه به دستورالعمل‌های صادره از وزارت بهداشت است.

مهرابیان با بیان اینکه از روز گذشته پروتال اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان‌ فعال شد گفت: سامانه vac.gums.ir و سامانه تلفنی ۴۴۰۱ فعال بوده و مردم می‌توانند اطلاعات لازم را از آن دریافت کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از آخرین آمار کرونا در گیلان خبر داد و با بیان اینکه هزار و ‌۷۷ بیمار کرونایی هم‌اکنون در بیمارستان‌ها بستری هستند تصریح کرد: ۱۸۱ بیمار ۲۴ ساعت گذشته به آمار افزوده شد.

 وی با بیان اینکه ۱۷۱ بیمار به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری و ۲۱ نفر از این تعداد جدید هستند خاطرنشان کرد: متأسفانه حال ۱۹۵ نفر از بیماران کرونایی نیز وخیم است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی