September 22, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

توصیه جدی؛ دلار نخرید!

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از رویداد۲۴،  آخرین توصیه تحلیل گران به معامله گران این بود که اقدام به خرید دلار نکنند. با این حال، همین دسته از تحلیل گران، به بازیگران ارزی پیشنهاد می کردند که «خالی فروشی» را در نیز در دستور کار قرار ندهند. با توجه به این توصیفات می توان گفت که تحلیل گران تصور می کنند استراتژی احتیاطی داشتن در روزهای جاری می تواند اقدام عقلانی تری برای ماندگاری در بازار باشد.

توصیه احتیاطی تحلیل گران در حالی به گوش معامله گران می رسد که تا جمعه شب در بیشتر گروه های معاملاتی، تشویق به خرید صورت می گرفت. به نظر می رسد خبر حضور دقیقه نودی مدیر کل آژانس بین المللی اتمی در ایران موجب شد که جهت انتظارات در بازار ارز تغییر کند و خریداران از معاملات عقب نشینی کنند. برخی معامله گران تصور میکنند که ممکن است در سفر رافائل گروسی، توافقاتی در ایران صورت بگیرد و نتایج گزارش او به شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی موجب شود که بیانیه ای بر عیله ایران صادر نشود.

  افزایش تنش ها بین ایران و آژانس می تواند مذاکرات هسته ای را دچار پیچیدگی های بیشتر کند و به همین دلیل جلسه هفته جاری شورای حکام برای معامله گران اهمیت زیادی دارد. معامله گران به احتمال زیاد ترجیح می دهند که قبل از برگزاری این جلسه بی گدار به آب نزنند. با این حال، شرایط روزهای اخیر نشان داده است که بازار بیشتر با اخبار روز جهت خود را هماهنگ می کند. در صورتی که امروز خبر منفی از سفر گروسی به ایران منتشر شود، ممکن است بار دیگر دلار به سوی شکست مقاومت ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومانی حرکت کند.

  قبلی «
  بعدی »

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  جذاب ترین خبرها

  ورزشی