October 20, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

دبیر شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی: واکسیناسیون را متوقف کنید / آماده ی مدیریت فتنه کرونا برای رعایت پروتکل های فقهی هستیم

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از گیل خبر، یک روحانی به نام «علی کشوری» که خود را «دبیر شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی» می‌خواند، نامه‌ای به وزیر بهداشت نوشته و ضمن اعلام آمادگی برای سپردن «مدیریت فتنه کرونا» به گروه‌های پژوهشی شورای تحت نظر او برای «رعایت پروتکل‌های فقهی»، خواستار «توقف واکسیناسیون» و جایگزینی «طب اسلامی» شده است.

 وی پیش از این و در نهضت‌نامه‌نگاری خود که در خبرگزاری‌های رسمی کشور منتشر شده, خواستار «تغییر الگوی زیارت برای زائرین» شده بود.

متن این نامه در پی می‌آید:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

جناب آقای دکتر سعید نمکی. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سلام علیکم

نظر به انتشار گزارش های متعدد رسمی و غیر رسمی درباره آثار سوء واکسیناسیون بر گسترش بیماری کرونا و افزایش فوت بیماران – و عطف به پیشنهاد شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی برای مدیریت داستان مشکوک کرونا در تاریخ اول فروردین ۱۳۹۹ (https://nro-di.blog.ir/1399/01/01)- از جنابعالی تقاضا می کنم تا زمان بررسی دقیق تر عوارض واکسن,خصوصاً واکسن های وارداتی واکسیناسیون عمومی را متوقف کنید.

اکیداً هشدار می دهم که عدم تجمیع اطلاعات مرتبط با عوارض واکسیناسیون و توجیه مشکوک علت فوت بیماران به تدریج مدیریت فتنه کرونا را مشکل یا ممتنع می سازد. گروه های پژوهشی مرتبط با شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی برنامه ی جامع مدیریت داروئی و درمانی کرونا را برای اجرا در وضعیت بحرانی موجود -و برای پشتیبانی جهادی از وزارت خانه متبوع جنابعالی و پزشکان متعهد این مملکت- آماده کرده اند!

برنامه جامع مدیریت فتنه کرونا در بخش دارو و درمان شاملِ شش بخشِ ۱- پروتکل های فقهی کنترل علائم و عوارض کرونا، ۲- پروتکل های فقهی کنترل عامل بیرونی بیماری کرونا (بیوتروریسم)، ۳- پروتکل های فقهی کنترل هیجانات مزاجی فرد مبتلا، ۴- پروتکل های فقهی بهداشت محیط، ۵- پروتکل های فقهی کنترل آثار ذهنی و قلبی کرونا مانند اضطراب، ترس و خیال و ۶- پروتکل های فقهی پیشگیری از کرونا است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی