June 19, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

زاهد: در شورا به روی کاندیداهای شورا باز است تا بیایند و با قوانین و حدود اختیارات شورا آشنا شوند

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از شورای اسلامی، فرهام زاهد نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهر رشت در دویست و یکمین صحن شورای شهر رشت با اشاره به اظهارات برخی از کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر رشت، اظهار داشت : بنده زمانی که کاندیدای شورای شهر بودم، فکرهایی آرمانی در ذهن داشتم و امیدوار بودم که با حضور در شورا تمام آنها را انجام دهم اما وقتی وارد کار شدم دیدم که چنین چیزی نیست و محدودیتها و سدهای پیش پای اعضای شورا مانع از تحقق این آرزوهاست.
زاهد ادامه داد: بنده برای تمامی کاندیداهای ششمین دوره شورا آرزوی موفقیت دارم و پیشنهادم این است که این کاندیداهای گرامی پیش از وعده دادن به شورا بیایند و کمی با قوانین شورا و اختیارات آن آشنا شوند.
زاهد با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری، گفت: صداقت بهترین فاکتور برای یک کاندیدای قوه مجریه است، کسانی که ۴۰ سال در رأس مسئولیتهای مختلف در این نظام بوده‌اند، می‌گویند ما خانه نداریم یا ماشین فلان گونه سوار میشویم. اگر عزیزی پس‌ از این همه‌ سال مسئولیت بگوید که خانه ندارم، از دو حال خارج نیست یا آدم بسیار بی‌عرضه‌ای است و یا مردم را چیز دیگری فرض کرده است ! کاش این روند اصلاح شود و با مردم صادقانه صحبت کنیم.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی