October 20, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

شرایط باورنکردنی سعید عزت‌اللهی در لیگ دانمارک | چه جوری تو ۶تا خوردی؟

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از همشهری، انتخاب‌های بحث‌برانگیز عزت‌اللهی در لیگ‌های روسیه و دانمارک، وضعیت عجیبی برای این بازیکن به‌وجود آورده است. او هم‌اکنون در «وایله بلدکلوب» دانمارک توپ می‌زند؛ جایی که خودش و تیمش شرایط بسیار عجیبی دارند. وایله در هفته یازدهم لیگ دانمارک در حضور ۹۰دقیقه‌ای عزت‌اللهی با ۶ گل برابر حریفش درهم‌کوبیده شد.

این تیم از ۱۱بازی فقط ۲امتیاز کسب کرده و در قعر جدول رده‌بندی قرار دارد. مسلما برای تحلیل شرایط وایله، باید مسابقات این تیم را به‌طور دقیق تماشا کنیم، اما در همین مقدار هم واقعا عجیب است که در لیگی با سطح کیفی دانمارک که حرفی برای گفتن در اروپا ندارد، هافبک ملی‌پوش تیم ملی برای باشگاهی توپ می‌زند که کیسه گل رقباست. وایله هم‌اکنون با ۲۹گل خورده، بدترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارد. این تیم تفاضل گل منفی ۲۲را به جا گذاشته که حیرت‌انگیز به‌نظر می‌رسد. وایله در همین دیدار اخیر برابر تیمی به نام «اودنسه» در حالی ۶ بر صفر شکست خورد که در ۲۵دقیقه ابتدایی بازی ۴ بار دروازه این تیم باز شد! آیا چنین شرایطی درشان هافبک ملی‌پوش و جام‌جهانی دیده ایرانی است؟

واقعا پرسش اینجاست که آیا هیچ انتخاب بهتری برای عزت‌اللهی در اروپا نمی‌توانست وجود داشته باشد؟ یعنی او بعد از اینکه این همه سال دورهایش را زده و آزمون و خطاهایش را کرده، باید سر از چنین جایی در بیاورد؟ طبیعتا انتظار می‌رفت عزت‌اللهی بعد از کسب شناخت لازم از شرایط فوتبال اروپا، در این سن و سال به بهترین گزینه ممکن رسیده باشد، اما اتفاقی که رخ داده دقیقاعکس این است. روشن نیست انگیزه سعید از چنین انتخابی چه بوده، اما امیدواریم او برای آینده فوتبالش تصمیمات بهتری بگیرد. کافی است عزت‌اللهی هر کاری قبلا کرده انجام ندهد و تیم‌هایش را درست برعکس انتخاب کند تا موفق شود!

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی