May 14, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

شهردار رشت خبرداد؛ افتتاح پروژه آرامگاه دکتر حشمت و درمانگاه تخصصی بیماران هموفیلی همزمان با دهه فجر

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از شهرداری، سید محمد احمدی امروز (پنجشنبه ۲۵ دی) از روند تکمیل پروژه بهسازی آرامگاه دکتر حشمت و درمانگاه  تخصصی بیماران هموفیلی استان گیلان در رشت بازدید کرد.

شهردار رشت در این بازدیدها با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه ها گفت: این دو پروژه که از مطالبات شهروندان است همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه پروژه بهسازی آرامگاه دکتر حشمت از سال ۹۷ کلید خورد افزود: دکتر حشمت از یاران نزدیک میرزا بود که همزمان با ایام الله دهه فجر نماد این مبارز  نصب شده و جهت بازدید عمومی گشوده می شود.

احمدی در ادامه  درمانگاه تخصصی بیماران هموفیلی استان گیلان که در مراحل پایانی کار است را مورد اشاره قرار داد و افزود: این پروژه تنها درمانگاه تخصصی بیماران هموفیلی در استان گیلان و سومین مرکز جامع درمانی هموفیلی در کشور است که با مشارکت شهرداری رشت ساخته می شود.

وی اعلام کرد: این درمانگاه فوق تخصصی شامل دندان پزشکی فوق تخصصی، داروخانه و درمان فوق تخصصی و سایر بخش‌هاست که می‌تواند بسیاری از مشکلات بیماران هموفیلی را رفع  کند.

احمدی با بیان اینکه بیماران هموفیلی نیازمند نگاه حمایتی ویژه مسئولان هستند از افتتاح این درمانگاه تخصصی در راستای کاهش دغدغه خانواده بیماران همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد و ابراز امیدواری کرد؛ با بهره‌برداری از این درمانگاه در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کام بیماران هموفیلی و خانواده های آنان شیرین شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی