October 21, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

عباس نژاد: مدیریت شهری و سازمان حمل و نقل، سوبسیدهایی برای رانندگان در نظر بگیرد

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از شورای اسلامی، رونمایی از پروژه تجهیز ناوگان تاکسیرانی شهر رشت به دستگاه پرداخت الکترونیک سیار POS با حضور رییس شورا، رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت و تنی چند از اعضا شورا انجام شد.
  عباس نژاد ضمن تشکر از زحمات تمامی رانندگان تاکسی در خدمت رسانی به شهروندان رشتی، در مراسم تحویل دستگاههای POS اظهار داشت: اگر امروز به جایگاهی رسیدیم حاصل عزت و آبرویی است که شما برای ما گذاشتید و امروز خدمت به رانندگان تاکسی که خدمتگزار همیشگی شهروندان هستند وظیفه ماست.
   عباس نژاد در ادامه افزود: در خصوص تاکسیرانی و مشکلات آن با دوستان شورا، مجموعه همکاران در شهرداری و معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی جلساتی داشته و مطالعات گسترده ای نیز انجام شده است. انشاء الله در روزهای آتی با مسئولان خطوط تاکسیرانی که نمایندگان هر خط هستند، جلساتی جداگانه خواهیم داشت تا به نتایج مطلوبی جهت حل مشکلات موجود دست یابیم.
رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت بیان داشت: امروز جایگاه واقعی شما عزیزان، اینی نیست که می بینیم. زمانی تعاونی موجود بود که هر ۶ ماه یکبار رانندگان، لاستیک و روغن خود را از تعاونی تحویل می گرفتند. اما در حال حاضر این خدمات ارائه نمیشود.
عباس نژاد گفت: در فکر آن هستیم که رانندگان شریف به شان و شخصیتی که شایسته آن هستند دست یابند و در راستای ارائه تسهیلات مناسب در صدد آن هستیم که در چند شهر زیارتی و سیاحتی، با مجتمع های اقامتی مذاکره شود تا با شرایط مناسب به خانواده رانندگان تاکسی خدمات رسانی کنند و خانواده رانندگان شریف و خدمتگزار از اینکه فرزند یا همسر راننده تاکسی هستند افتخار نمایند، اما متاسفانه در حال حاضر این موضوع به حال خود رها شده است.
   عباس نژاد در ادامه بیان داشت: به مشکلات غیر ۴۶ اشراف کامل داریم و باید هر چه زودتر برای حل این موضوع اقدام گردد و اینگونه نباشد که راکبینی از شهرهای اطراف، مخل کار رانندگان تاکسیرانی شوند. نباید به گونه ای باشد کسانی که دارای شغل و حرفه ای دیگر هستند، تنها بعداز ظهرها و با دیدن مسافر، امنیت شغلی رانندگان را دچار اخلال کنند.
  عباس نژاد در بخشی دیگری از صحبتهایش اذعان داشت: متاسفانه تورم افسار گسیخته، سنخیتی با افزایش نرخ کرایه تاکسی ندارد امیدواریم بتوانیم از مدیریت شهری و سازمان حمل و نقل، سوبسیدهایی برای شما در نظر بگیریم تا از هزینه های سربار رانندگان کم شود.
عباس نژاد در بخش دیگری از صحبتهایش با طرح این سوال که، چطور میشود که شهروندان لاهیجانی به غیر از تاکسی، ماشین دیگری را سوار نمی شوند اما در شهر رشت عکس این موضوع دیده میشود، اظهار داشت: این مساله ای است که باید از خود نیز، سوال بپرسیم شاید برخی از رانندگان ما نیز می باید در نحوه خدمات دهی به مردم شریف رشت بازبینی کنند.
  عباس نژاد در بخش پایانی صحبتهایش گفت: امیدوارم در سایه همدلی و همفکری جایگاه ناوگان تاکسیرانی و وضعیت رانندگان شاغل حمل و نقل شهری ارتقاء یابد تا هم برای شهروندان و هم برای کسانی که در این شغل مشغول به کارند شرایط بهتری را شاهد باشیم.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی