May 15, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

علیرضا حسنی از یکسان سازی بازارچه های رشت خبر داد

به گزارش غیرمنتظره، علیرضا حسنی از ارائه طرحی با موضوع یکسان سازی بازارچه های تحت نظارت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری رشت خبر داد.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری رشت ضمن اشاره به ناهمگون بودن نامگذاری مجموعه‌های تحت نظارت سازمان، بیان کرد: آنچه مسلم است در دنیای امروز موضوع برندسازی یکی از مولفه‌های معرفی درست خدمات است که در افتتاح و راه اندازی بازارچه‌ها این رویه واحد دیده نمی‌شود.

حسنی گفت: هدف از پیگیری این موضوع برندسازی، ایجاد شخصیت اماکن تحت نظارت سازمان، بهبود وضعیت کسب و کار، تمایز و ایجاد ویژگی‌هایی رقابتی برای بازارچه‌ها است.

وی افزود: با توجه به ظرفیت همکاری‌های ایجاد شده با دستگاه‌های مرتبط، امید است همزمان موجبات رونق بازارچه‌ها و دسترسی مردم به نیازهای عمومی خود با قیمت مناسب را فراهم نماییم.

حسنی ضمن اشاره به نمونه‌های موفق اجرای برندسازی در پروژه‌های مختلف کشوری و تاثیرات مثبت آن، خاطرنشان کرد: جدای از معرفی خدمات سازمان و نمایش درست ظرفیت‌های ایجاد شده می‌توان امیدوار بود در بحث بودجه و در راستای تاکیدات شهردار محترم رشت مبنی بر ایجاد درآمدهای پایدار به منابع درآمدی مناسبی دست یابیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی