May 7, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

ماجرای استعفای عضو گیلانی شورای شهر تهران چیست؟

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از تسنیم، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره ماجرای استعفای حجت نظری عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران اظهار داشت: آقای نظری نامه‌ای به بنده دادند که بوی استعفا می‌داد اما نامه‌ای که ثبت شده باشد در این زمینه وجود نداشت.

وی افزود:‌نامه حجت نظری را در هیأت رئیسه شورای شهر مطرح کردیم که هیأت رئیسه با درخواست آن مخالفت کرد و قرار شد سیدابراهیم امینی، نایب رئیس شورای شهر تهران با حجت نظری صحبت کند.

رئیس شورای شهر تهران درباره جزئیات صحن امروز شورای شهر گفت: امروز سه طرح و لایحه بررسی آن در دستور کار قرار گرفت که نخستین طرح الزام شهرداری تهران به اعطای تسهیلات به کارکنان شهرداری بود که در حین انجام وظیفه به کرونا مبتلا شده‌اند و یا جان خود را از دست داده‌اند.

هاشمی با اشاره به اینکه اعطای تسهیلات به کارکنان شهرداری که در حین انجام وظیفه به کرونا مبتلا شده‌اند در صحن امروز به تصویب رسید گفت:‌ طرح الزام شهرداری تهران به تهیه و ارائه لایحه نظام‌نامه و برنامه عملیاتی مسؤولیت‌پذیری اجتماعی در شهرداری مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: همچنین طرح تعیین حسابرسان منتخب شورا از طریق مناقصه و مزایده جهت انجام عملیات حسابرسی سال ۹۹ شهرداری ،شورای شهر و سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس شورای شهر تهران بیان داشت: قرار شد شورای شهر هفته آینده طی دور روز در این زمینه جلسه داشته باشد و به موضوع بررسی گزارش‌های حسابرسی پرداخته شود.

هاشمی از برگزاری جلسه هم‌اندیشی با حناچی و معاونان آن طی سه‌شنبه هفته آینده خبر داد و گفت:‌در این جلسه در مورد چرایی عدم تحقق بودجه غیرنقد مباحثی را مطرح خواهیم کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی