June 13, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

محمد حسین واثق کارگرنیا: شورا جایی برای کسب قدرت نیست/ برخی به دنبال معامله میزهای مدیریتی شهرداری هستند

به گزارش غیرمنتظره، محمد حسین واثق کارگرنیا گفت: شورا، یک پارلمان محلی به منظور بررسی و تسهیل در رفع مشکلات حوزه مدیریت شهری بوده و جایی برای کسب قدرت توسط برخی از منافع طلبان نیست.

وی با اشاره به اینکه شهر رشت که در روزگاران نه چندان دور، شهر اولین ها بود و امروزه در شرایط نامطلوبی به سر میبرد اظهار کرد: متاسفانه عملکرد مفتضح برخی از مدعیان دروغین خدمت، کار را به جایی رساند که یک مدیر غیر بومی، با حضور در جلسه صحن شورای رشت، این شهر را بی صاحب بنامد.

کارگرنیا با تاکید بر اینکه رشت بی صاحب نبوده و نیست افزود: رشت باید به دست افراد متعهد، دلسوز و توانمند این شهر سپرده شود تا دیگر شاهد اتفاقات تلخی از جمله اداره یک سال شهر، بدون حضور شهردار نباشیم.

وی با اشاره به اینکه برخی به منظور کسب جایگاه و حضور در شورا به دنبال معامله میزهای مدیریتی در شهرداری هستند گفت: فردی که امروز چنین مباحثی را مطرح می کند، یقینا در آینده برای کسب منافع شخصی سرنوشت شهر و شهروندان و مجموعه شهرداری را نیز معامله خواهد کرد.

وی به پیشینه تاریخی، فرهنگی، مذهبی و سیاسی رشت اشاره کرد و گفت: رشت شهر اولین ها است و به یقین زیبنده شهراولین‌ها، بهترین ها هستند و نباید اجازه داد تا اختیارات این شهر به دست افرادی سودجو و آنانی که فقط صحن شورا را پلکان ترقی و سودای حضور در مناصب بالاتر را در سر می پرورانند بیافتد.

واثق کارگرنیا با اشاره به اینکه وضعیت فعلی رشت در بسیاری از زمینه ها از جمله آسفالت، حمل و نقل، فضای سبز، مراکز تفریحی ، حاشیه نشینی و… زیبنده نیست گفت: چند سالی است که شهر رشت در رکود و سکون به سر میبرد و علیرغم تمامی مشکلاتی که در حوزه های مختلف در این شهر وجود دارد عملا اقدام مشخص و موثری در اجرای پروژه های عمرانی تاثیرگذار به منظور رفع دغدغه های موجود مشاهده نشده است.

وی با تاکید بر اینکه رفع مشکلات فعلی شهر رشت به شورایی متعهد و دلسوز نیازمند است بیان کرد: ان شاالله با همت و همراهی شهروندان، شورایی به واقع خدمتگزار انتخاب و دغدغه های موجود برطرف شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی