June 13, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

نایب‌رئیس شورای شهر رشت: عزت و ذلت دست خداوند است/ باید از برخی از مسئولین تست روانی گرفته شود/ امیدوارم کرامت انسانی به همه هموطنان‌مان بازگردد

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از  شورای اسلامی رشت، فرهام زاهد نائب رئیس شورای شهر رشت در یکصد و نود و هشتمین جلسه شورا با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: فرارسیدن این ایام را به‌تمامی همشهریان و همچنین مسلمین جهان تبریک عرض می‌نمایم.
وی همچنین با تسلیت عملیات تروریستی دختران افغان در شهر کابل، گفت: با هر منطق و ایدئولوژی به این موضوع نگاه شود هیچ جای دفاعی ندارد. کسانی که هنوز فرصت دوست داشتن و فکر کردن را پیدا نکرده بودند به دلیل یک نگرش دیگر جان نازنین خود را از دست دادند. بنده امیدوارم تمام دنیا به‌خصوص کشور عزیزمان از این‌چنین اتفاقاتی عاری باشد.
زاهد با بیان اینکه اتفاقاتی که این روزها رخ می‌دهد را همه در جریانش هستیم، تأکید کرد: عزت و ذلت دست خداوند است امیدوارم آن چیزی که خیر است اتفاق بیفتد.
نایب‌رئیس شورای شهر رشت در ادامه تصریح کرد: بحثی که این روزها داغ است موضوع آزمون حضوری دانش‌آموزان است. امیدوارم این بحث به شکلی تبدیل شود که تا زمان فراهم نبودن شرایط، این کار انجام نشود و موجبات نگرانی خانواده‌ها را ایجاد نکنیم.
وی ادامه داد: با این تصمیمات و مدیریت بیش از این لرزه به جان مردمان نیندازید. شاید باید از برخی از مسئولین تست روانی گرفته شود تا ببینیم کسی که در این وزارتخانه در حال کار کردن است سالم است یا خیر؟! کسی که به خانواده‌ها اطمینان می‌دهد اگر کودکشان به کرونا مبتلا شد درمان آن بر عهده وزارتخانه و دولت است و یا اگر اتفاقی جدی‌تر رخ بدهد و خدای‌نکرده دانش‌آموزی بر اثر کرونا فوت کند، تمام هزینه‌های کفن‌ودفن بر دوش دولت است، باید تست سلامت روان بدهد.
زاهد خاطرنشان کرد: بنده مایلم واکنش کسانی که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند را در شرایطی ببینم که همین اتفاقات برای عزیزان آنان رخ بدهد. آیا در این صورت بازهم تنها نگرانی آنان هزینه‌های کفن‌ودفن و درمان است یا سلامت عزیزانشان؟! امیدوارم کرامت انسانی که این روزها به آن هیچ اهمیتی داده نمی‌شود به همه هموطنان‌مان بازگردد تا از شنیدن چنین اظهارنظرهایی که برخی از مسئولین مطرح می‌کنند، در امان باشیم.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی