September 18, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

نماینده رودبار: دو سوم لیست وزرای پیشنهادی از مجلس رای اعتماد می‌گیرند

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از خبرگزاری دانشجو، مهرداد گودرزوند چگینی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، در رابطه با لیست وزرای پیشنهادی دولت، اظهار کرد: منتظر شنیدن برنامه وزرای پیشنهادی دولت در کمیسیون‌های تخصصی مجلس هستیم و سوالاتی از این افراد تک تک نمایندگان دارند که از هر کدام آن‌ها پرسیده خواهد شد.

وی ادامه داد: تعدادی از این افراد با توجه به سوابق گذشته شان افراد متخصصی هستند که می‌توانند در جایگاه وزارت قرار بگیرند، اما تعدادی از این افراد بنده به شخصه آشنایتی ندارم که با حضور آن‌ها در جلسات آشنایتی از این افراد پیدا خواهم کرد.

نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: تمام نمایندگان مجلس خواستار این موضوع هستند که یک کابینه قوی تشکیل شود، زیرا این دولت با تمام امید‌ها بر سرکار آمده است و مورد اعتماد رهبر انقلاب و مردم است از این رو باید یک دولت قوی همراه با افراد متخصص تشکیل شود.

گودرزوند تصریح کرد: مجلس حتما این خط مشی را پیگیری می‌کند و فارغ از همراهی با رئیس جمهور این اجازه را نخواهد داد تا یک کابینه ضعیف تشکیل شود از این رو تمام نتایج و جمع بندی نهایی بر اساس این راستاست تا یک کابینه در حد دولت انقلابی تشکیل شود.

وی افزود: اصلا این طور نیست که نمایندگان بدون شنیدن برنامه‌ها و با چشمان بسته افراد را انتخاب کنند، زیرا اگر چنین چیزی اتفاق بیفتد به اعتماد مردم خدشه وارد می‌شود بدین صورت مجلس به دولت کمک خواهد کرد تا یک کابینه کارآمد بر سر کار بیاید.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید چند نفر از لیست می‌توانند اعتماد نمایندگان را جلب کنند؟، بیان کرد: به نظر بنده ۱۰ یا ۱۲ نفر از این لیست افراد کارآمد و متخصصی هستند و کاملا بر روی آن‌ها آشنایت جامعی دارم از این رو تصمیم نهایی بر نظر تمام نمایندگان بستگی دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی