September 22, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

وزارت خارجه محل سهم خواهی جناح‌های سیاسی نیست

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از برنا، «حسن محمدیاری»، نماینده مردم طوالش و رضوانشهر در مجلس، در مخالفت با وزیر پیشنهادی امور خارجه گفت: ابهاماتی که در مورد آقای امیر عبداللهیان وجود دارد باید پاسخ داده شود، ورات خارجه محل سهم خواهی جناح های سیاسی نیست. دیپلماسی قوی نیاز به رای حداکثری مجلس دارد. آقای امیرعبداللهیان باید اعلام کند در برابر سیاست های دوگانه دولت قبل، چه برنامه ای دارد؛ دولت گذشته معتقد بود که قادر به پرداخت هزینه های مقاومت نیست.

او ادامه داد: سیاست خارجی مبتنی بر منویات رهبری است. وزیر خارجه، سفیر نظام اسلامی است لذا باید فردی انقلابی و دارای دانش و امکان برقراری ارتباط مستقیم با رهبری انقلاب باشد. در سیاست خارجی ابتکار عمل را در دست گرفته و سیاست منفعلانه در پیش نگیرد.

نماینده مردم تالش گفت: شما همرزم شهید رکن آبادی و شهید قاسم سلیمانی بودید. برنامه حود برای پیگیری حقوفی و قضایی اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار شهید قاسم سلیمانی را به صورت صریح و شفاف اعلام کنید. همچنین برنامه خود برای روشن شدن سرنوشت شهید متوسلیان و همرانشان را نیز اعلام کنید. اخیرا فعالیت دانشگاه وزارت خارجه به حاشیه کشیده شده است. آیا می‌توانید برجام را از بن بست خارج کرده و گشایش اقتصادی ایجاد کنید؟ اگر شاهد فساد بزرگی در وزارت خارجه بودید آیا از این اقتدار برخوردار هستید که با فساد برخورد کنید؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی