May 7, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

پیش‌بینی برف و باران در گیلان برای آخر هفته

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از فارس، محمد دادرس امروز با اشاره به وضعیت آب‌وهوای استان طی روزهای آینده، اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده جوی غالباً پایدار طی ۲۴ ساعت آینده است.

وی با بیان اینکه از روز چهارشنبه سامانه‌ای ناپایدار وارد منطقه گیلان می‌شود، افزود: از بعد ظهر فردا ما در استان شاهد افزایش ابر و بارندگی خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی گیلان در پیش‌بینی وضعیت هوای استان برای روزهای پنجشنبه و جمعه گفت: طی این دو روز دمای استان با کاهش محسوس همراه بوده و بارش‌ها در ارتفاعات به شکل برف است.

دادرس از بارش برف مخلوط با باران برای دو روز پایانی هفته در گیلان خبر داد و گفت: این بارش‌ها به شکل خفیف در دامنه‌ها و مناطق کوهستانی پیش‌بینی می‌شود.

وی از صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی در گیلان خبر داد و گفت: برای دو روز پنجشنبه و جمعه که سامانه سرد و بارشی وارد استان می‌شود هشدار سطح نارنجی نیز صادرشده است.

مدیرکل هواشناسی گیلان آب‌گرفتگی، لغزش و رانش، کولاک برف در ارتفاعات، دامنه‌ها و مناطق کوهستانی، کاهش دید و اختلال در تردد محورهای کوهستانی را ازجمله مخاطرات پیش‌بینی‌شده در اطلاعیه هشداری دانست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی