October 28, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

۱۱۵ بیمار جدید کرونایی در استان گیلان بستری شدند

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از تسنیم، انوش دهنادی‌مقدم امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان گیلان هم‌اکنون در شیب نزولی پیک پنجم کرونا به سر می‌برد و از ۲ هزار و ۱۰۰ بیمار بستری شده در استان اکنون به ۷۰۰ بیمار رسیده‌ایم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه ۱۱۵ بیمار جدید ۲۴ ساعت گذشته در گیلان بستری شدند و ۱۰۹ بیمار بدحال هستند گفت: اگر چه در شیب نزولی هستیم اما رعایت پروتکل‌های بهداشتی کماکان ضروری است.

دهنادی‌مقدم افزود: عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، بی‌توجهی به شیوه‌نامه‌ها، افزایش مسافرت‌ها و ترددها سبب شد تا آمار بیماران کرونایی در گیلان افزایش یابد و تعداد زیادی از هم‌استانیانمان را از دست دادیم.

وی با بیان اینکه توصیه ما رعایت جدی دستورالعمل‌ها است عنوان کرد: در شرایط کنونی مردم باید پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند؛ ساده‌ترین این پروتکل‌ها استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر اهمیت استفاده از ماسک گفت: استفاده از ماسک باعث شد در زمستان سال گذشته بیماری‌هایی نظیر آنفولانزا را به ندرت شاهد باشیم و این اثرگذاری ماسک است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی