September 21, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

۳۶ هزار دوز واکسن کرونا امروز وارد گیلان شد

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از گیل خبر، آبتین حیدرزاده با بیان اینکه وضعیت کرونایی گیلان همچنان قرمز است اظهار داشت: متأسفانه بیش از ۳۵۰ بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته در گیلان بستری شدند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان خاطرنشان کرد: بیش از هزار و ۹۵۰ بیمار در بیمارستان‌های استان گیلان بستری و تقریباً همین تعداد نیز به شکل سرپایی در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

وی با بیان اینکه یکی از گروه‌های پرخطر در کرونا بانوان باردار هستند و از چند روز اخیر واکسیناسیون این گروه در سراسر کشور آغاز شده گفت: در استان گیلان نیز در هر شهرستان یک مرکز مجزا برای واکسیناسیون مادران باردار در نظر گرفته شده است.

حیدرزاده با بیان اینکه بانوان باردار با تماس با شماره ۴۰۳۰ می‌توانند از مکان واکسیناسیون در شهر خود آگاه شوند افزود: امروز ۳۶ هزار دوز واکسن کرونا وارد گیلان شد و در رشت بیش از ۲۰ مرکز برای تزریق دوز دوم واکسن کرونا فعال هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه روزانه حدود ۱۵ هزار نفر در گیلان واکسینه می‌شود تصریح کرد: در دو الی سه روز آینده صف‌های تزریق واکسن در رشت خالی و از شنبه تزریق هر دو دوز واکسن کرونا در رشت آغاز می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی