September 18, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

۸۵ بیمار کرونایی جدید در ICU بیمارستان‌های گیلان بستری شدند

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از تسنیم، فردین مهرابیان امشب در جمع خبرنگاران از آخرین آمار کرونا در استان گیلان خبر داد و اظهار داشت: هزار و ۳۰۲ بیمار کرونایی هم‌اکنون در کل بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان از بستری شدن ۱۹۸ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و تصریح کرد: ۱۸۰ بیمار کرونایی به‌دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند.

وی با بیان اینکه ۸۵ بیمار  ۲۴ ساعت گذشته به آمار بیماران بستری شده در بخش ICU بیمارستان‌ها افزوده شدند ابراز داشت: همچنین ۲۰۵ بیمار کرونایی در سراسر استان گیلان در وضعیت بدحال قرار دارند.

مهرابیان خاطرنشان کرد: اگر چه به ظاهر آمار بستری‌شدگان کرونایی در استان گیلان پایین آمده است اما ادامه روند نزولی در گرو پروتکل‌های بهداشتی بوده و هم‌استانیان باید همچنان رعایت فاصله‌گذاری در معابر عمومی را جدی بگیرند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با بیان اینکه افراد از شرکت در تجمعات به‌ویژه دورهمی‌های خانوادگی پرهیز کنند عنوان داشت: اجتناب از عادی‌انگاری نسبت به بیماران کرونا همچنان مورد تأکید است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی