September 18, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

آغاز طرح واکسیناسیون رانندگان ناوگان تاکسیرانی شهر رشت

به گزارش غیرمنتظره، محمد محبتی ریاست این سازمان از آغاز اجرای طرح واکسیناسیون رانندگان ناوگان تاکسیرانی شهر رشت خبر داد.

محمد محبتی گفت: واکسیناسیون رانندگان شریف و زحمتکش ناوگان تاکسیرانی شهر رشت با پیگیری های مستمری که از سوی اعضای محترم شورای اسلامی شهر، سرپرست محترم شهرداری و همچنین سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری صورت پذیرفته، از صبح امروز شنبه مورخ ۲۰ شهریور ماه آغاز شد.

وی ادامه داد : همانگونه که مستحضر هستید رانندگان ناوگان تاکسیرانی بیشترین مواجهه با خطر بیماری را در جابجایی مسافران دارند، به همین جهت در راستای ارتقاء سلامت این عزیزان و شهروندان محترم شهر رشت، و همچنین به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، واکسیناسیون رانندگان شریف این ناوگان از امروز آغاز شده و روزانه مراکز و پایگاه های اختصاصی انجام واکسیناسیون به این عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.

ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل اظهار داشت : پرسنل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر و ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهر رشت، در تمامی روزهای بحرانی و در وضعیت های گوناگون رنگبندی قرمز و نارنجی شهرها، همواره به طور مستمر و بی وقفه در خط مقدم خدمت رسانی در حوزه حمل و نقل مشغول به خدمت رسانی به شهروندان عزیز هستند.

همچنین افزود : در روزهای گذشته نیز با هدف حفظ بهداشت جسمی و روانی افراد در جامعه و با تاکید بر حفظ سلامتی ناوگان اتوبوسرانی حمل و نقل درون شهری و پرسنل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری رشت، دوز اول واکسیناسیون کلیه کارکنان در این مجموعه با پیگیری های مستمر از سوی شهرداری رشت، مجموعه سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری و با مشارکت سازمان مدیریت ایمنی و آتش نشانی شهرداری در سالن همایش این سازمان با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی