May 15, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

احمدی دیپلمات یا احمدی انقلابی؟!

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از رشت۲۰، انتشار گفتگویی از سوی محمدرضا احمدی سنگری نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی و طرح موضعی عجیب در خصوص جاسازی موادی درون واکسن خارجی! سبب شد تا واکنش‌هایی نسبت به اظهارات وی در فضا مجازی و رسانه‌ها ایجاد شود، یکی از این واکنش‌ها نقدی از سوی پایگاه خبری گیل خبر بود که از اظهارات احمدی انتقاد کرده و وی را به رفتار دیپلماتیک یعنی همان چیزی که وی در ایام انتخابات روی آن مانور می‌داد دعوت کرد.

پس‌ازاین انتقاد، برخی از افراد که خود را از نزدیکان احمدی سنگری می‌دانستند عنوان کردند که ما دیپلمات نیستیم! دیپلمات نیستیم و انقلابی هستیم! حال اینکه آیا دیپلمات‌ها ضدانقلاب هستند یا غیرانقلابی خود موضوعی است که باید پاسخ آن را از شخص احمدی سنگری و نزدیکانش پرسید! به‌هرحال نگاهی به تراکت‌های تبلیغاتی احمدی در ایام انتخابات مجلس نشان می‌دهد که احمدی به‌شدت علاقه‌مند بوده است که خود را دیپلمات عنوان کند و نشانی از حرف‌های انقلابی امروز در تراکت‌هایش نبوده است، همان‌طور که وی روزی بنا به شهادت مصاحبه گیرندگان از وی برای حضور در لیست امید مصاحبه داد و روزی دیگر وارد لیست اصولگرایان شد و اصلاح‌طلبان را آمریکایی خطاب کرد! هرچند که پس‌ازآن نه‌تنها مصاحبه برای ورود به لیست امید را تکذیب کرد بلکه فیلم آمریکایی خطاب کردن اصلاح‌طلبان را نیز تقطیع شده خواند!

حال باید از احمدی پرسید که دلیل تغییر مداوم موضع‌گیری‌های او چیست؟ آیا احمدی که دارای شاکله هواخواهان مجازی قدرتمندی نسبت به سایر نمایندگان مجلس در گیلان است، همچنان با مشکل مشاوره گرفتن و یا مشاور مناسب در دفتر خود مواجه است که چنین مشاوره‌هایی به او داده می‌شود؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی