March 6, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

ادعای معاون سیاسی استاندار گیلان: زمینه برگزاری انتخابات الکترونی در گیلان فراهم است!

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از مهر، محمود قاسم نژاد عصر چهارشنبه در آئین معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار آستارا، اظهار کرد: معاونت سیاسی دارای جایگاه بسیار مهم و حساسی است و نیروهای توانمند و کارآمد و زبده باید در این معاونت خدمت کنند.

قاسم نژاد با بیان اینکه مهمترین وظیفه مدیران خدمت صادقانه به مردم است، اظهار کرد: خدمت رسانی بهینه و مطلوب به مردم سیاست اصولی و محوری دولت در مجموعه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی در ادامه به بحث بیماری کرونا در سطح استان گیلان اشاره کرد و گفت: عادی انگاری و رعایت نکردن فاصله اجتماعی و عدم استفاده از ماسک باعث تشدید وضعیت کرونا در استان گیلان می‌شود و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در اماکن پرخطر، همایش‌ها و رستوران‌ها، سطح بازار و مشاغل نباید کاهش یابد و پلمب واحدهایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند نیز باید در دستور کار دستگاه‌های متولی قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: انتخابات در دو هزار و ۱۸۶ روستا و ۵۵ شهر گیلان برگزار خواهد شد.

قاسم نژاد، افزود: در قالب انتخابات شورای اسلامی شهر در شهر رشت ۱۱ نفر، در پنج شهر هفت نفر و در ۴۹ شهر گیلان پنج نفر انتخاب خواهند شد و مشارکت مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باید در دستور کار قرار بگیرد.

وی، اظهار کرد: زمینه برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی در استان گیلان فراهم است و هیأت‌های نظارت و اجرایی در بررسی صلاحیت نامزدهای شورای اسلامی شهر بدون در نظر گرفتن مسائل حزبی با دقت نظر عمل کنند.

لازم به ذکر است؛ «سید سعید میر قربانی» در حکمی از سوی ارسلان زارع استاندار گیلان به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا منصوب و معرفی شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی