January 27, 2021

انتشار شبانه ویدیوی توهین و فحاشی مهدی رسول پناه به گل محمدی و بازیکنان پرسپولیس

به گزارش غیرمنتظره، به نقل از جماران، قبل از استعفای مهدی رسول پناه از سمت سرپرستی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس فایل‌های تصویری از او منتشر شد که در آن به بازیکنان و سرمربی تیم فحاشی می‌کند و الفاظ زشت و نامناسبی را به زبان می‌آورد. این اتفاق انتقادات زیادی را به همراه داشت ضمن اینکه بسیاری از آن شوکه هم بودند.

در روز‌های اخیر و بعد از دربی ۹۴ یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از این مسابقه باردیگر درباره علت حضور رسول پناه در هیات مدیره خطاب به وزیر ورزش انتقاد کرد و خواستار برکناری و رفتن رسول پناه شد.

گل محمدی که جدایی تمام بازیکنانش را نتیجه کار رسول پناه می‌داند بار‌ها تاکید که حضور شخص او به تیم آسیب می‌زند و حتی بعد از جدال با استقلال گفت: رسول پناه هنوز در پرسپولیس مانده و به ریش ما می‌خندد!

کریم باقری هم ساعاتی پیش در مصاحبه‌ای که با یکی از خبرگزاری‌ها انجام داده بود خواستار رفتن رسول پناه شد و گفت: با رفتن او هیچ مشکلی پیش نمی‌آید و ایرادی ندارد.

در این میان باشگاه پرسپولیس حمایت خود را از یحیی گل محمدی که گفته می‌شد از تیم قهر کرده و در تمرینات غیبت داشته، اعلام کرد. در این بین بسیاری از پرسپولیسی‌ها از جمله داود فنایی نیز از گل محمدی حمایت کردند.

اما مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش در اظهار نظری صحبت‌های گل محمدی را ناشی از فشار بعد از بازی دانست و به نوعی فهماند که رسول پناه رفتنی نیست.

حالا در بامداد ۲۵ دی فایل تصویری جدیدی از مهدی رسول پناه منتشر شده که حاوی نکات جدیدی است.

این ویدیو که به مانند دیگر فایل‌ها به دلیل استفاده مهدی رسول پناه از الفاظ نامناسب و فحاشی قابلیت انتشار ندارد، صحبت‌های این شخص راعلیه گل محمدی، علی علیپور، مهدی ترابی و علیرضا بیرانوند نشان می‌دهد.

او بیرانوند را در میان سه بازیکنان باندباز پرسپولیس به شمار می‌آورد که از نظر او پرسپولیس شانس آورد که این باند متلاشی شد!

سرپرست پیشین مدیرعاملی پرسپولیس همچنان مدعی است که باشگاه العربی قطر مهدی ترابی را اشتباه خریده و اعلام کردند او را نمی‌خواهد (در مقطع زمانی که ویدیوی ضبط شده است). در این باره نیز مهدی ترابی خواستار حضور در پست دفاع شده تا فقط آبرویش نرود.

او هم چنین مدعی شد که علیپور به خاطر تعویض به گل محمدی فحاشی کرده و در ادامه رسول پناه نیز الفاظ زشتی را علیه علیپور به کار می‌برد.

مباحث دیگری نیز در ویدیو وجود دارد، اما انتشار آن‌ها خلاف اخلاق و آداب است.

پیش از این و زمانی که فایل توهین به شجاع خلیل زاده و مردم مازندران منتشر شد رسول پناه در این باره عذرخواهی کرد و با این کار صحت ویدیو را تایید کرد. هرچند با توجه به اینکه چهره رسول پناه کاملا مشخص و حضورش در این ویدیو و الفاظی که به کار می‌برد تایید شده است.

باید دید واکنش شخص رسول پناه و وزارت ورزش در خصوص این ویدیوی جدید چیست. او به خاطر فایل‌های گذشته هیچ گاه مورد سرزنش قرار نگرفت و هیچ پاسخی هم نداد، اما باید دید سرانجام فایل‌های سریالی او چه می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها