October 25, 2020

باران در راه گیلان/ شالیکاران محصول خود را برداشت کنند

به گزارش غیرمنتظره، محمد دادرس  با اشاره به الگوهای حاکم بر نقشه‌های هواشناسی، اظهار کرد: الگوها نشان دهنده استقرار جوی غالباً پایدار برای امروز است.

وی با بیان اینکه بر همین اساس آسمان استان گیلان برای امروز صاف تا قسمتی ابری، همراه با افزایش نسبی دما و وزش باد جنوبی، افزود: دریا نیز امروز با احتیاط برای شنا مناسب است.

وی با اشاره به اینکه از عصر روز پنجشنبه با ورود جریانات کم و بیش ناپایدار در منطقه شرایط برای افزایش ابر وزش باد فراهم خواهد شد، گفت: رگبار و احتمال رعد و برق از مهم‌ترین پدیده‌های جوی پیش بینی شده برای این مدت است.

مدیرکل هواشناسی گیلان آسمان با اشاره به اینکه امروز برای روز پنجشنبه آسمان استان صاف تا نیمه ابری است، تصریح کرد: از بعد از ظهر و شب با افزایش ابر و وزش باد شاهد رگبار و احتمال رعد و برق در برخی از مناطق خواهیم بود.

وی با اشاره به بارش باران و احتمال آبگرفتگی مزارع از شالیکارانی که هنوز محصول خود را برداشت نکرده‌اند خواست تا در فرصت باقیمانده به برداشت محصول اقدام کنند.

دادرس با بیان اینکه احتمال بالا آمدن آب رودخانه‌ها وجود دارد، به مسافران و هم استانی‌ها توصیه کرد از مستقر شدن نزدیک رودخانه و مسیل‌ها خودداری کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها