March 5, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

بجای فروش سهام عدالت، کارت اعتباری دریافت کنید

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از ایرنا، سید رضا عظیمی روز سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم می توانند به جای فروش سهام ، با وثیقه گذاری این سهام در بانک‌ها معادل ۶۰ درصد ارزش آن کارت اعتباری دریافت کنند و نیازهایشان را با این کارت اعتباری برآورده کنند.

وی افزود: آزادسازی سهام عدالت که از حدود ۱۵ سال قبل مالکیت آن در اختیار مردم بود، از اوایل امسال آغاز شد ولی طی این مدت مدیریت آن هنوز به مردم واگذار نشده بود و قرار است این امر به مردم واگذار شود و مدیریت آن در اختیار مردم قرار بگیرد.

وی ادامه داد توصیه این بود که فارغ از اینکه قیمت این سهام در کوتاه مدت یا بلند مدت افزایش یا کاهش پیدا کند مردم این سهام خود را نگه دارند تا در بلند مدت از سود یا ارزش آن بهره مند شوند.

وی تصریح کرد : ممکن است مردم بدلیل نیاز به پول نقد مجبور به فروش سهام خود شوند بنابر این پیش بینی شده که به جای شهروندان به جای فروش سهام خود بتوانند با وثیقه گذاری این سهام در بانک‌ها معادل ۶۰ درصد ارزش سهام کارت اعتباری را دریافت و نیازهایشان را با این کارت اعتباری برآورده و سهام خودشان را نگهداری کنند.

عظیمی خاطرنشان کرد: در حال حاضر این اقدام بین بانک‌های کشور و شرکت سپرده گذاری اجرایی در حال نهایی شدن است و احتمال می رود این موضوع از هفته آینده نهایی شود.

مدیرکل اقتصاد و دارایی گیلان اظهار داشت: فرایند اجرای کار و مراجعه به بانک های مسئول توزیع کارت اعتباری به مردم اطلاع رسانی می شود.

گیلان بیش از دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی