به گزارش سپیدخبر به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، در آستانه ۱۲ دی‌ماه که مصادف با روز “روز رشت” است، گروهی از کودکان تحت پوشش بنیاد نیکوکاری دست مهربان شعبه گیلان با حضور در تمرین سپیدرود رشت با بازیکنان و مربیان این تیم دیدار کردند.

در این مراسم، کودکان بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان با رزهای نارنجی و قرمز دقایقی با بازیکنان سپیدرود در چمن مصنوعی ورزشگاه سردار جنگل رشت تمرین کردند.

در پایان تمرین، کیکی منقش به بنای باستانی شهرداری رشت و تیم فوتبال سپیدرود رشت از سوی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان به تیم سپیدرود رشت اهدا شد، علی کریمی سرمربی سپیدرود رشت نیز به هر یک از کودکان حاضر در تمرین یک توپ با امضای خود و بازیکنان سپیدرود رشت اهدا کرد.

به گزارش سپیدخبر، بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان حامی زنان سرپرست خانوار و کودکان بی‌سرپرست و بد سرپرست بوده و “وفاداری به آرمان‌های بنیاد، ایثار، قناعت و تحول بنیادین” شعار این بنیاد در سال جاری است.

شایان مصلح بازیکن گیلانی تیم فوتبال پرسپولیس تهران پیش‌ازاین با حضور در دفتر این بنیاد در رشت، پیراهن فینال جام باشگاه‌های آسیا را به این بنیاد اهدا کرد.

بازیکن پرسپولیس تهران با بیان اینکه هدف از اهدای پیراهن خوشحالی همنوعان خود بوده است بیان کرد: پیراهن بازی رفت در فینال جام باشگاه‌های آسیا مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن را به بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان اهدا کردم.

شایان مصلح با اذعان به اینکه پیراهن فینال آسیا برایش ارزشمند بوده است خاطرنشان کرد: با خودم تصمیم گرفتم به‌جای اینکه این پیراهن کنج اتاق خاک بگیرد و به خاطرات بپیوندد، آن را به بنیاد نیکوکاری هدیه دهم و باعث خوشحالی نیازمندان شوم.

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت