گروه : تیتر یک , سلامت

اولین دستگاه آنژیوگرافی عروق محیطی و عروق مغزی استان گیلان که در مرکز آموزشی درمانی پورسینا به بهره‌برداری رسیده هم‌اکنون به بیماران سرپایی و بستری خدمت ارائه می‌کند.

به گزارش غیرمنتظره،  به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)؛ اولین دستگاه آنژیوگرافی عروق محیطی و مغزی استان گیلان که در مرکز آموزشی و درمانی پورسینا به بهره‌برداری رسیده هم‌اکنون به بیماران سرپایی و بستری خدمت ارائه می‌کند.

دکتر ظهیر ریحانیان – رئیس مرکز آموزشی درمانی پورسینا در این خصوص اظهار داشت: آنژیوگرافی عروق محیطی و عروق مغزی به‌عنوان یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها در سطح کشور می‌باشد که برای اهداف تشخیصی و درمانی عروق محیطی و عروق مغزی در پورسینا فعال می‌باشد که کاربری آن برای عروق مغزی برای اولین بار در استان گیلان انجام می‌شود.

وی از این دستگاه به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین لازمه‌های حوزه پزشکی در طب نوین یاد کرد و افزود: سیستم خدمات درمانی یکپارچه، منسجم و پیوسته می‌تواند علاوه بر تسریع در ارائه خدمات، افزایش رضایت‌مندی بیماران و پزشکان را در برداشته باشد لذا تجهیز سانتر ترومای استان گیلان به آنژیوگرافی عروق محیطی و مغزی گام اثر بخشی در این مسیر بوده است.

رئیس مرکز آموزشی درمانی پورسینا از پیگیری و تلاش مسئولین دانشگاه علوم پزشکی گیلان جهت تخصیص و بهره برداری آنژیوگرافی و همچنین همکاری کارکنان مرکز آموزشی و درمانی پورسینا در این زمینه تقدیر کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت