October 20, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

با ۳ الی ۴ میلیارد تومان می توان بدهی‌های سپیدرود را تسویه کرد

به گزارش غیرمنتظره، سید مهدی آقازاده، مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت در جلسه‌ای که به منظور بررسی مشکلات تیم سپیدرود رشت با حضور نمایندگان مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در دفتر فرماندار رشت برگزار شد، اظهار داشت: در سال گذشته که مسوولیت تیم را بر عهده گرفتیم تیم شرایط بسیار اسفناکی داشت و در وضعیت انحلال قرار گرفته بود و بنده نیز به واسطه اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان و نمایندگان مجلس ورود کردم چون ۱۵ سال بازیکن این تیم بودم و شناخت کافی از هواداران این تیم داشتم و مسوولیت سپیدرود رشت را پذیرفتم تا پروسه انتقال آن انجام شود.

وی افزود: شرایط به گونه‌ای رقم خورد که اتفاقات خوبی برای این تیم رخ داد و در سال گذشته مبلغ ۳ میلیارد و هشتصد میلیون تومان از رای‌های گرفته شده بدهی‌های باشگاه سپیدرود کم شد و با مبلغ حدود ۵۹۰ میلیون تومان پنجره نقل و انتقالات این تیم را باز کردیم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر اما شرایط به گونه‌ای است که اگر بخواهیم پنجره نقل و انتقالات تیم سپیدرود را بگشاییم باید چند تسویه حساب دیگر انجام دهیم. تیم سپیدرود رشت مجموعا در حدود ۱۳ میلیارد تومان بدهی دارد و با تقریبا چهار میلیارد تومان می‌توان بدهی‌های سپیدرود را تسویه کرد.

آقا زاده عنوان کرد: یکسری بدهی‌ها، بدهی‌های رسمی فدراسیون است که باشگاه سپیدرود رشت متعهد به پرداخت آن‌هاست و باید تسویه شود.

مدیر عامل باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه در حال حاضر تیم سپیدرود رشت شرایط صعود به لیگ یک و لیگ برتر را ندارد، گفت: اگر تیم سپیدرود به لیگ یک بیاید قطعا هزینه‌ها بیشتر خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: مالکیت سپیدرود رشت بر روی کاغذ در دست آقای بیات است و این انتقال انجام نشده و دادستان محترم گیلان نیز اصرار داشته‌اند که مالکیت به نام شخص دیگری صورت گیرد اما تلاش بسیار زیادی انجام دادیم که فردی را بیابیم که این مسوولیت را بپذیرد که این امر محقق نشد.

آقا زاده ادامه داد: اکنون تصمیم بر آن است که تیم سپیدرود رشت به صورت هیات مدیره‌ای با ۵ یا ۷ عضو هیات مدیره ادامه قعالیت دهد و وظیفه اعضای هیات مدیره آن است که بتوانند اسپانسری برای تیم بیابند چون با افزایش قیمت‌هایی که برای بازیکنان در فوتبال حاکم است نمی‌توان هزینه‌ها را بدون حامی مالی پیش برد.

وی تصریح کرد: نام تیم سپیدرود یک برند است و ما بهترین مربی استان را برای تیم در نظر گرفتیم و کادر بومی بسته‌ایم. بازیکن‌های بسیار خوبی آوردیم با ۵ بازیکن لیگ یکی قراردادهایی به مبالغ ۱۲۰.۲۰۰ و ۲۲۰ میلیون تومان بسته‌ایم که اگر بخواهیم ۲۰ درصد مبلغ قرارداد را نیز به بازیکنان پرداخت کنیم نیاز به ۷۰۰ میلیون تومان داریم.

وی گفت: مشکلات زیاد است و ما جلسات زیادی با نمایندگان مجلس داشتیم اما خروجی مثبتی حاصل نشد تا تیم از این شرایط رهایی یابد.

آقا زاده در پایان گفت: امیدوارم متولیان امر چاره اندیشی کنند چون تحت فشار شدید هواداران و همشهریان قرار داریم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی