March 3, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

تخصیص اعتبار لازم به پروژه بهسازی جاده سیاهکل به دیلمان

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از فارس، رسول فرخی، با بیان اینکه جاده سیاهکل به دیلمان یکی از پرترددترین جاده‌های گیلان است، اظهار کرد: مسیر سیاهکل به دیلمان، کلیشم یکی از زیباترین جاده‌های گیلان و حتی کشور است که چندین سال با مشکلاتی ازجمله ناامنی مواجه شده است.

وی با اشاره به دلایل تخریب جاده سیاهکل-دیلمان-کلیشم گفت: در چند سال اخیر کارخانه‌های سیمان متعددی در دیلمان احداث و همین امر منجر به رفت‌وآمد زیاد خودروهای سنگین و درنتیجه تخریب جدی جاده‌های این جاده زیبا شده است.

نماینده مردم شهرستان لاهیجان و سیاهکل در مجلس با تأکید بر لزوم بهسازی جاده سیاهکل به دیلمان بیان کرد: این جاده به‌عنوان مهم‌ترین زیرساخت توسعه گردشگری این منطقه محسوب شده ولی تخریب جاده باعث ایجاد خسارت سنگین به‌ خودروها و درنتیجه احتمال  افزایش تصادفات با خودروهای سنگین شده است.

فرخی یکی از مهم‌ترین درخواست مردم را ایمن‌سازی جاده مواصلاتی سیاهکل به دیلمان دانست و افزود: این محور مواصلاتی علاوه بر غیر ایمن بودن با مشکلاتی ازجمله رانش و ریزش جاده و تردد ماشین‌های کارخانه سیمان مواجه است، لذا باید اقدام مناسبی برای حل این مشکل انجام شود.

وی از اختصاص اعتبار لازم در خصوص بهسازی جاده سیاهکل به دیلمان خبر داد و تصریح کرد: پیمانکار اصلی ایمن و بهسازی این جاده مطالبات فراوانی داشته و در چند ماه گذشته مکاتباتی با رئیس سازمان برنامه بودجه کشور انجام و با پیگیری‌های متداوم اعتبار لازم برای تسویه‌حساب با پیمانکار تخصیص پیداکرده و به‌زودی جاده گردشگری سیاهکل به دیلمان ایمن‌سازی می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی