June 16, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

تصویب کلیات طرح حمایت مالی از افشاگران فساد در کمیسیون قضایی مجلس

به گزارش غیرمنتظره به نقل از حرف تازه؛ سید کاظم دلخوش اباتری از تصویب کلیات طرح حمایت مالی از افشاگران فساد در کمیسیون قضایی مجلس خبر داد.

نماینده ادوار هفتم، هشتم، دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار دیروز ( یک شنبه، ۲۵ آبان ماه ) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح یک فوریتی حمایت مالی از افشاگران فساد در نشست دیروز کمیسیون با حضور مسئولانی از وزارت اطلاعات، قوه قضائیه، شورای نگهبان و نیروی انتظامی خبر داد و گفت: نمایندگان و مسئولان حاضر در نشست نقطه نظرات خود را در مورد طرح مطرح کردند و نقاط قوت و ضعف آن بررسی و در نهایت کلیات آن تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از بررسی کارگروهی برای بررسی جزئیات طرح حمایت مالی از افشاگران فساد خبر داد و افزود: بر اساس ماده ۱۴۲ آیین نامه ‌داخلی مجلس کارگروهی از وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی، مرکز پژوهش‌های مجلس و شورای نگهبان تشکیل و حسن نوروزی نایب رئیس کمیسیون و نماینده مردم رباط کریم و بهارستان به عنوان رئیس این کارگروه انتخاب شد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس یازدهم یادآور شد: کارگروه باید به دقت جزئیات طرح را با حضور دستگاه های تخصصی مورد بررسی قرار دهد تا طرح به پختگی کامل برسد و سپس به کمیسیون برای بررسی ارائه شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی