به گزارش غیرمنتظره،  در پی انتشار تصاویر مجری سابق تلویزیون در فضای مجازی ، فاطمه کیاپاشا توضیحاتی درباره تغیر پوشش خود منتشر کرد.

اطلاعات آنلاین نوشت: فاطمه کیاپاشا مجری سابق صداوسیما در صفحه‌ی اینستاگرام خود نوشت:

«متوجه این حمله خبرى نمیشم، و نمیفهمم هدف پخش خبرى با عنوان تغییر پوشش من چه از سمت رسانه هاى خارجى چه رسانه هاى داخلى چى هست اما از هیچکدوم حمایتى نمى کنم که تمام صفحات رو هم بلاک کردم، و این دوروز جز قضاوت و تهمت چیزى ندیدم.

براى بار اخر من متولد ١٣٧۶ از سال ٩٣، سه سال قبل از ورود به سازمان صدا و سیما در زندگى شخصیم چادرى بودم این رو تمام کسانى که من رو از نزدیک می شناسن گواهى مى دن، یعنى نه خانواده نه صداسیما من رو مجبور به حجاب داشتن نکردن، سال ٩۶ وارد سازمان صداسیما شدم و تا اواخر سال ٩٩ و اوایل ۴٠٠ هم سازمان هم در زندگى شخصى چادرى بودم.

سال ١۴٠٠ تغییر کردم، و همون سال از سازمان صدا و سیما بیرون اومدم چون هدف کاریمم تغییر کرد و رفتم دانشگاه ارشد کارگردانى خوندم …

و به تازگى درسم تموم شده و مى خوام به زندگیم برسم
براى هر کدومتون ممکنه پیش بیاد که پوششتون عقایدتون تغییر کنه، یعنى شماهایى که دارین منو قضاوت مى کنین خودتون ممکن نیست هیچوقت تغییر کنین؟ بچتون ممکن نیست در اینده عوض بشه؟

من دو ساله پوششم تغییر کرده و این حمله یهویى رو درک نمى کنم. لطفا از انتشار خبر در مورد تغییر پوشش من برای ایجاد حواشی خودداری کنین. ابدا از این موضوع راضى نیستم»

فاطمه کیاپاشا مجری سابق صداوسیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت