April 15, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

توضیح دادستان کل کشور درباره فیلترینگ کلاب هاوس

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از  همشهری، محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور در حاشیه مراسم معارفه دادستان نظامی ‌استان تهران، درباره پرونده آذری جهرمی وزیر ارتباطات در جمع خبرنگاران گفت: نتیجه این پرونده را از کسی که پرونده دستش است بپرسید.

وی در پاسخ به سوال درباره رفع فیلترینگ برخی از سایت‌ها برای دانشجویان و خبرنگاران گفت: بحث فیلترینگ و رفع آن برای دستگاه‌های مختلف را در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه تصویب کردیم.

منتظری بیان کرد: ما این موضوع را چند ماه است که به تصویب رسانده ایم ، دستگاه‌های مختلف هرکدام باید نیازهای خودشان را اعلام کنند تا بعداز اینکه نیاز آنها به کارگروه رسید در دبیرخانه کارهای لازم انجام شود.

دادستان کل کشور با بیان اینکه این آمادگی برای ما وجود داشت گفت: ما پیگیری های لازم را انجام دادیم و هم به وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های مربوطه گفتیم تا کار انجام شود درحال حاضر مقدمات امر فراهم شده است اما دستگاه‌ها مقداری در انجام کار تاخیر دارند.

منتظری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا فیلتر “کلاب هاوس” در دستور کار قرار دارد یا خیر، گفت: هنوز راجع به فیلتر «کلاب هاوس» کردن تصمیم گیری نشده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی