March 5, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

تیپ عجیب و دیده نشده از سارا و نیکا

عکسی منتشر شده از سارا و نیکا بازیگران مشهور سریال پایتخت با لباس و استایل کاملا متفاوت را در زیر تماشا نمایید.

713c5130-1c99-4393-abbf-9d4adcee18c0

سارا و نیکا در میان مردم ایران مخصوصا نسل جوان محبوبیت بسیار زیادی دارند که متاسفانه از سریال پایتخت کنار گذاشته شدند و با هم نگاهی می کنیم به دلایلی به باعث شد این دو بازیگر از پایتخت حذف شوند.

پرده اول؛ حضور متفاوت سارا و نیکا در اینستاگرام

نوروز سال ۱۳۹۹ فصل ششم سریال پایتخت از شبکه یک سیما پخش شد و این دو بازیگر هم به مانند پنچ فصل گذشته به ایران آمدند و در فصل ششم پاینتخت حضور داشتند. هنوز زمان زیادی از پایان ناتمام پایتخت ۶ نگذشته بود که ویدیوهای عجیب از سارا ذو نیکا در فضابی مجازی پخش شد که این دو بازیگر نوجوان با پوششی بسیار متفاوت از آنچه مردم از این دو در سریال پایتخت سراغ داشتند در مهمانی و جشن های مختلط حضور داشتند و بعضا حرکات نامتعارف و خارج از عرف انجام می دادند.

پرده دوم؛ عکس در استخر و پایان سارا و نیکا در پایتخت

مرداد ماه بود که سارا و نیکا دوباره در صدر اخبار شبکه های اجتماعی و رسانه های زرد قرار گرفتند. این بار اما قضیه فرق می کرد چرا که عکسی از سارا و نیکا در یک استخر مختلط در سوئد منتشر شد. خیلی ها همان موقع اعلام کردند که قصه حضور سارا و نیکا در تلویزیون با این تصاویر به پایان رسیده البته بودند کسانی که از سارا و نیکا حمایت کردند و گفتند این دو در سوئد و با فرهنگ این کشور بزرگ شده اند و نباید به آن ها خرده گرفت.

پرده سوم؛ ادعای رابطه سارا و نیکا با مهراد جم

بعد از انتشار تصاویر سارا و نیکا در استخر مدتی از این بازیگر خوش سیما خبری نبود همه رسانه های زرد مشغول تیم قمار باز ساکن ترکیه بودند که به یک باره در یکی از این لایوهای اینستاگرامی یکی از همین قماربازان که هدفی جز مال اندوزی از راه نامشروع ندارد ادعا کرد که نامزدش مهراد جم با دو خواهر دوقلو که نام آن ها با “س و ن” آغاز می شود و در ایران بازیگر هستند قبلا رابطه دوستی داشته است. بلافاصله بعد از این ادعا ذهن ها به سمت سارار و نیکا فرقانی رفت دوباره این دو خواهر دوقلو در کانون توجه قرار گرفتند. البته این دو هیچ گاه صحبت های دنیا جهانبخت و ادعای رابطه دوستی با مهراد جم را تایید نکردند و در ویدیویی اینستاگرامی از مردم و طرفدارانشان خواستند هرچه می شنوند را باور نکنند.

پرده چهارم؛ سارا و نیکا از پایتخت کنار گذاشته شدند

اواسط آذر بود که زمزمه های ساخت فصل هفتم پایتخت شنیده شد و حتی اعلام شد که توافقات اولیه با مسئولان صداوسیما هم انجام شده است و همه چیز داشت خوب پیش می رفت که به یکباره اعلام شده سارا و نیکا در فصل جدید پایتخت حضور ندارند. این موضوع با واکنش این دو بازیگر مواجه دشد و آن ها ضمن ابرز ناراحتی اعلام کردند که درخصوص علت این موضوع به آن ها توضیحی داده نشده است.

البته چندی بعد محسن تنابنده رسما اعلام کرد که توان ساخت فصل هفتم پایتخت را ندارد و نوروز ۱۴۰۰ پایتخت نخواهیم داشت.

پرده پنجم؛ شایعه ازدواج سارا و نیکا

در زوهای اخیر دوباره شایعه عجیب در خصوص سارا و نیکا فرقانی مطرح شده و آن هم موضوع ازدواج این دو بازیگر مقیم سوئد است. ماجرا از انتشار یک عکس از این دو بازیگر در کنار دو پسر جوان شروع شد و البته به نظر می رسد این موضوع در حد شایعه است و برخی رسانه های زرد با پخش اخباری این چنینی در صدد جذب مخاطب بیشتر هستند.

سارا+و+نیکا

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی